dr. Organic

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Adrienna, Módosítva: 2019. augusztus 19.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Zsíros
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2990 Ft

Mélytisztító teafaolaj, grépfrút, -kamilla- és fűzfakéreg kivonat egyedülálló kombinációja problémás, pattanásos bőrre, bőrhibákra. Gyümölcssavak és szalicilsav serkentik a sejtmegújulást. Simább, nyugodtabb, tisztább, kevésbé fénylő bőr láthatóan kisebb pórusokkal, kevesebb pattanással.

Ár: 2990 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
Letti2

2019. szeptember 21.

Eddig a legjobb arctonik, amivel találkoztam. Szerencsére előtte sem szenvedtem túl gyakran a pattanásoktól, de mióta használom, szinte soha. Az elsőt a Müllerben vettem. Sokáig elég volt. Azóta webshopokban vadászok az olcsóbbakra. Így megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

avalanche

2019. április 21.

Teljes áron vettem meg ezt a lemosót, amennyit biztosan nem ér meg. Én átlagosnak mondanám a teljesítményét, drasztikus javulást nem tapasztaltam miatta és még az állagáért sem rajongok. Biztos nem fogom újravenni, mivel ha ennyi pénzt költök valamire, akkor elvárom, hogy tényleg látványos hatást érjen el. Ez egy korrekt tonik, de ár-érték arányban lehet sokkal jobbat találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Fairy24

2018. november 2.

A pattanásokon nem segített láthatóan, de szép tiszta, sima és kevésbé fénylő a bőröm utána. Nem csíp, de a pórusokat valamennyire összehúzza. Bár nem olcsó, viszont keveset kell belőle használni (ha túl sok, akkor kicsit habzik is). Egy jó tisztító toniknak tartom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

summer88

2018. október 30.

Őszintén szólva a marketingesek meggyőztek, amikor eldöntöttem, hogy kipróbálom, de nem csalódtam benne. Eddig még csak a tonikot próbáltam ki, de azt már újravásároltam. Szerintem megfelelően tisztít, nem szárítja a bőrt. Csatlakozok az előttem szólóhoz, teli árban valóban drága, akciósan kell levadászni! Szerintem a család többi tagját is ki fogom próbálni előbb, vagy utóbb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 30.

martini11

2018. június 17.

Nagyon nagyon szuper termék. Amikor megjelent a hazai Müllerben 20 százalékkal olcsóbban meg lehetett venni. Ezt és a maszkját használom mind az illata, állaga és hatása is nagyon jó. Én az árát kissé túlárazottnak érzem, de Müller napokon vagy akciósan abszolút okés. Újra veszem vagyis vettem is már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Salicylic Acid, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.