dr. Organic

Ár:   4610 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 4610 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2013. május 1.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 4610 Ft

A szűz bio kókuszolaj klinikailag igazolt hatású tengeri hatóanyagokkal és saját fejlesztésű, természetes bio olajokból és kivonatokból álló feszesítő komplexummal kiváló szemránc feltöltő készítményt alkot, mely azonnal enyhíti a szarkalábakat, a barázdákat és a finom redőket. Hosszú távon hidratál és kisimítja a szem körüli érzékeny területet, állandósítja a bőr egyenletes tónusosságát.

Azonnali, jól látható eredmény, a szabadalmazott tengeri alga kivonatok
15 percen belül feszessé teszik a bőrt és feltöltik a ráncokat.

Hatása:

• Feszesíti és erősíti a bőr kollagén szerkezetét
  • 15 perc alatt ható feszesítő hatás
  • Az injekciós ráncfeltöltő kezelések természetes alternatívája

Ár: 4610 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
Személyesen: VI. Podmaniczky u. 11 Futárral: 1090 Ft
alphecca

2019. május 14.

Jó, és nem leszek reggelre csipás tőle. Mintha használna is valamit , de a Hauschka sajnos sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Blankiss

2019. február 11.

Nekem bevált, de nem csodaszer, alapvetően más szemkörnyékápolóknál is ugyanezt a hatást tapasztaltam, úgyhogy ár-érték arány miatt nem tudom, hogy újra veszem-e.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 11.

Anibaba

2019. január 7.

Sok utana olvasas utan vettem meg a kremet de sajnos nekem nem valt be. Minden nap hasznaltam de erdemben valtozast nem tapasztaltam. Konnyen kenheto kremes krem, de az igerteket nem hozza meg kezdo rancokon sem segitett :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

senskin

2017. augusztus 16.

Rengeteg szemkörnyékápolót kipróbáltam már. Ezt próbaképpen vettem, kíváncsi voltam mit tud egy natur kozmetikum. Tiszta, fehér jól kenhető hamar beszívódó enyhén kókuszos illatú krém. Jó lehet rá sminkelni is. Szépen feszesít és hozza azt, amit ígér.
A húszezres szemkörnyékápolóm sem tud ennél többet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

A húszezres szemkörnyékápolóm sem tud ennél többet. :)

cske

2016. szeptember 20.

1 hónapja használom, próbáltam megszeretni, de nem ment :( a mai napig ha felkenem, elkezd égni a szemkörnyékem :( hidratáló hatása közepes, különösebben nem csinál semmit :/ és még drága is, ennyit tid az Alverde negyed ennyiért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

judit1984

2016. március 14.

Kb két hete használom, eddig elégedett vagyok vele, csodaszernek nem mondanám, de sokkal jobb, mint pl az előző szemránckrémem, ami egy koreai csigás cucc volt. Smink alá is bevált nekem, úgyhogy naponta kétszer hazsnálom. Egy kis csípő érzést én is tapasztalok, amikor felviszem, de semmilyen allergiás reakcióm nem volt eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 14.

Gesztenye01

2016. január 28.

Számomra ez a csillagos ötös kategória. Az elmúlt két évben vált nagyon érzékennyé a bőr a szemem körül, egyszer csak elkezdte nem tolerálni az addig használt szemfesték lemosókat és hidratáló krémeket. Sminket lemosni a szemem körül csakis hidegen sajtolt kókuszolajjal tudok, szemkörnyékápolónak pedig szerencsére rátaláltam erre. Ez az egyetlen, amit tolerál a bőröm a szemem körül. Amióta rátaláltam, azóta csak ezt használom. És nem kompromisszum, hanem amellett, hogy elfogadja a bőröm, még szereti is, ahogy rákenem, szinte érezhető a feszesítő hatása, azonnal beszívódik, és smink alá is tökéletes. Számomra ez egy fantasztikus termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 28.

Illa

2015. szeptember 30.

Bar en mar 35 felett vagyok, de megis mukodik. Erezni a feszesito hatast. Pillanatok alatt beszivodik, kifejezetten konnyu allagu krem, es szinte azonnal erzem a feszesitest. Nagyon szeretem, sokadszorra vasarolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

vaczkor

2015. június 25.

Nekem nem vált be. Rövid távon sem csinál semmit (15 perces csoda) és hosszú távon sem. A szám melletti nevetőráncokra kenem, de semmi. Szem alá/köré is kentem, semmi. Amúgy könnyű krém, jól beszívódik, állaga, illata jó, de az ígérteket nem hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. június 25.

esztie

2015. április 23.

Pont ugyanazt tapasztaltam, mint az elottem szolo...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Pont ugyanazt tapasztaltam, mint az elottem szolo...

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Ascorbic Acid

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology