dr. Organic

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2019. április 3.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Dezodorok

A pórusok elzárása nélkül 24 órás védelmet biztosít. Irritáció mentes, antiabkteriális golyós dezodor, mely gyengéd a bőrhöz, mégis hatékonyan semlegesíti a nem kívánt testszagot, gátolja a túlzott verejtékezést, megnyugtatja és hidratálja a bőrt. Nem tartalmaz: parabeneket, SLS-t, mesterséges színezéket, -illatanyagot, -tartósítószert. Alumínium mentes.

barnafruzsina

2019. október 9.

Erős az illata és sokat ken a golyója, de ettől függetlenül szeretem. Izzadni ugyanúgy izzad tőle az ember, de nincs semmilyen kellemetlen szag. Előnye, hogy nem szárít, nem allergizál, és simán le lehet mosni, nem marad a bőrben felszívódva. Csak néha használom, leginkább ha nem kell kimozdulnom otthonról, így hosszabb, tartósabb használtról nem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Clarina

2019. szeptember 27.

Én kedvelem, szeretem az illatát is, a teafa olajos kicsit erős. A lejjebb olvasható tapasztalatokhoz kapcsolódóan: nekem eddig nem volt allergiás reakcióm tőle, a golyó - folyadék mennyiség - használat is rendben ment, időjárás függő volt hogy mennyire gyorsan szikkadt meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Bettiful

2019. szeptember 26.

Kellemes illat és könnyű érzet egész nap. Így tudnám röviden jellemezni! Megéri az árát, egész napra eltünteti a kellemetlen szagokat. Annak nem ajánlom aki nem szereti a teafaolaj jellegzetes illatát, mivel erősen érződik egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 26.

Qwerty

2019. január 29.

Reméltem, hogy a teafaolaj miatt többet tud, mint egyéb alumíniummentes társai, de nem. Csak büdösebb. Ráadásul kifoghattam valami hibás példányt, dőlt belőle a cucc, szabályosan folyott a hónaljamon. Fúj. Ráadásul elég drága is volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 29.

tunde1989

2018. augusztus 22.

Drága ára ellenére megvásároltam, bízva abban, hogy egy minőségi dezodort veszek. Az első 1-2 hétben nagyon meg voltam elégedve a termékkel, ugyanis a kellemetlen szagokat teljesen megszüntette. Azonban ezt követően tiszta kiütés lett a bőröm, valamint teljesen kiszáradt, így kénytelen voltam abbahagyni a használatát. Nem tudtam róla, hogy bármire allergiás lennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

sün

2018. augusztus 18.

A Tescoban le volt árazva 200, azaz kétszáz Ft-ra. MAjdnem elhoztam mind a 4-et, mert tudtam, hogy drága fajta. Milyen jó, hogy nem tettem! De még az elhozott kettőt sem tudom, mikor, mire fogom elhasználni. Az illata nagyon erős, engem mondjuk nem zavar, de ezt tuti érzik az ember közelében lévők is, durvábban, mint egy parfümöt, és nem egy light-os virágillat.
Ami viszont rettenet, hogy bekentem magam itthon, készülődtem, nem száradt meg, na sebaj, gondoltam, majd amíg megyek a buszhoz, lesz ideje. Fél óra buszozás be a városba, ott kb 1 órás vásárlás, majd ismét fél óra haza - ahol is letöröltem a MEG SEM SZÁRADT deót. R*hadt idegesítő volt. Próbáltam néha feljebb emelni a karom, ami totál igénytelen, ilyenkor a hülye is látja, hogy az ember a büdös hónalját szellőzteti. De ettől eltekintve, ha senki nem látja, akkor is kellemetlen, hogy egy ragadós-nedves cucc van a hónaljamon, és épp fekete atlétában voltam, remélem, nem hagy majd nyomot.
Izzadásgátló hatásáról így be sem tudok számolni, mivel 2 óra is kevés volt, hogy megszáradjon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

titikutyus

2018. augusztus 15.

Tobb hasznalat utan vegre ugy tunt, megtalaltam az igazit, a csodas osszetevokkel rendelkezo, jo illatu, husito, tartos dezodort. Aztan egyik naprol a masikra korbe kivorosodott a honaljam bekenes utan, es nagyon egett. Valoszinuleg allergias lettem valami ossztevore, amit ez tartalmaz, de a granatalmas valtozat nem (azt honapokig hasznaltam gond nelkul). A golyobol amugy omlik a folyadek, felfele tartva is, es mintha parologna a tubusbol. Csalodas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Nayame

2018. július 1.

Egy ideje már próbálkoztam alu-mentes dezodorokkal, amikor a DrOrganic termekeit kiprobaltam. Az aloes mellett ezt az illatot használtam, utóbbi vált be jobban, valószínűleg a teafa miatt. Nem rossz deo, egy átlag napot általában kibirtam vele, bar a korábban hasznalt alumíniumos deokkal azért nem veszi fel a versenyt. Az uniszex illat miatt a ferjem is kiprobalta és ő is szerette, bár néha elofordult, hogy megizzadt mellette. Az ára azért elég húzós, és nekunk elég gyorsan fogyott is. Végül azért csereltuk le, mert szerettunk volna természetesebb termékre váltani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

hfancs

2018. június 27.

Erőteljes szaga van és naponta egyszer újra kellett kennem. Nagyon jól működött kb 2 hónapig és utána mintha egyik pillanatról a másikra allergiás lettem volna rá és elviselhetetlen égető fájdalmat okozott. Ezután többféle dezodort sem tudtam használni hónapokig, mert mindegyik ugyanezt váltotta ki ami alumínium mentes volt. Lehet az egyik összetevője okozta, lehet, hogy csak a teafaolaj. Nagyon rossz élmény volt így sajnos biztosan nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

seoul

2018. március 31.

Szép összetevői vannak, nem irritál, szerettem az illatát, hamar beszívódik, bár néha a ruhámon átütött. Sajnos a kellemetlen szagokat nem szünteti meg, ősszel-télen elhasználtam, de nyárra nagyon nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Glycyrrhetinic Acid

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!