dr. Organic

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, az összetevőket feltöltötte: dorina0000, Módosítva: 2021. február 17.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2490 Ft

Megújult összetétel!

A marokkói bio argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. E különleges olaj bioaktív növényi hatóanyagokkal kombinálva regenerálja, hidratálja és felélénkíti a testet.

Mentes: parabéntól, SLS-től, mesterséges színezéktől, ftalátoktól, petrolátumtól, glikoloktól, DEA-tól, BHT-tól, izotiazolinontól, ásványi olajtól, szilikontól.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2240 Ft

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

dorina0000

2021. február 16.

Első használat utáni vélemény:
Állaga folyósabb, mint a megszokott tusfürdőké, kellemes és hidratál. Kevés is elég belőle és hatékony. Nekem az illata kicsit sok, bár ez személytől függ. Ár-érték arányban jó, megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 16.

Első használat utáni vélemény:

munoom

2020. szeptember 13.

Imádtam! Az állaga elsőre furcsa volt, meg kellett szokni, de ezen kívül semmire nincs panaszom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

cbl

2020. augusztus 19.

Sosem vártam egy tusfürdőtől tartósabb hidratálást, mindig úgy gondoltam rá, hogy a tusfürdő az tisztítson, ne irritáljon, ne szárítson és kb ennyi a dolga. Hát ez az első tusi, ami TÉNYLEG hidratálja a bőröm és ez fenomenális.
Az állaga kicsit furcsa, sűrű és enyhén olajos, én picit felvivezem a tenyeremben és úgy képzek habot. Jól habzik, nagyon finom és nagyon tartós az illata, reggelente is érezni szoktam a bőrömön. Szépen hidratálja, puha és selymes lesz tőle, legjobban a lábszáraimon és az alkaromon látszik, mert ott kicsit mindig szárazabb a bőr. Kicsit drága, de nagyon kevés kell belőle, mert jól habzik, habfürdőnek is megállja a helyét nálam. Tuti újraveszem és viszem a hírét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Vanda1996

2020. július 2.

Nagyon megszerettem, szereti a száraz bőröm, kicsit hidratál is. Szerintem maradok nála egy kis időre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

vega2017

2019. október 25.

Az illata nagyon kellemes. Domináns, de nem tolakodó. Korábban volt már olajos tusfürdőm, ezért ennél a terméknél is olajosabb textúrát vártam, ez kicsit hígabb az általam megszokottnál. Ettől eltekintve nagyon jó. :-) Az összetétele miatt választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

LittleBaby

2019. október 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Ilyet még sosem mondtam egy tusfürdőre, de ez valami csodás. Az illata olyan, mint egy szaunának vagy valami wellnessrészlegnek :D Kellemes, lágy érzés mosakodni vele, sokáig elég. Minimálisan habzik csak, de nekem ez egyáltalán nem zavaró.
Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

DreamyGirl

2018. szeptember 16.

Szeretem a különleges illatát. Valóban hidratálja a bőrt zuhanyzáskor. Egy negatívum, az az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Egyszerűen mennyei az illata. A száraz bőröm gyorsan beszívja. Kóla- vanília- fűszer Szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ria13

2015. február 28.

Fura, hogy gyakorlatilag nem habzik.Nagyon kellemes az én nózimnak az illata, valóban hidratál, de azért ha napokig nem használom a testápolómat, akkor ez önmagában a száraz, vízhiányos bőrömnek kevés lenne...Elég hamar fogy, lehet, hogy azért locsolok magamra többet, mert tudat alatt zavar, hogy nem habzik.Arcra is használom, irritációt nem tapasztaltam, így a 3. elhasznált flakon után sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

balkanfan

2015. január 29.

Nagyon kellemes tusfürdő, jól hidratál és az illata sem zavaró. Értelem szerint nem habzik annyira, mint kevésbé natúr társai, de ez egyáltalán nem zavaró. Szerintem megéri az árát, mert nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Alkoholok: Alcohol
Emolliensek: Glyceryl Oleate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Adansonia Digitata Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Glyceryl Oleate
Tisztítószerek: Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Coco-Glucoside, Sodium Cocoyl Isethionate
Illatanyagok: Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Extract, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Cinnamomum Zeylanicum (Cinnamon) Leaf Oil, Citrus Limonum Oil, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Mentha Arvensis (Wild Mint) Oil, Benzyl Alcohol, Limonene, Eugenol, Citronellol
Tartósítószerek: Dehydroacetic Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Alcohol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

Az afrikai kolbászfa nagy kolbász alakú termésének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. A Wikipédia információi alapján a termést a népi gyógyászatban rendkívül sokféle célra használják, emiatt angol nyelvterületen gyakran fétisfának (fetish tree) nevezik. Paula Begoun szerint az összetevő sokrétű hatását egyenlőre még nem sok tanulmány támasztja alá, az azonban valószínű, hogy a kolbászfa kivonata gyulladáscsökkentő és antioxidáns tulajdonságokkal bír.