dr. Organic

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Szepsegtrend.hu-n 2490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szendi, Módosítva: 2020. március 4.

Lelőhely:   Müller, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Szepsegtrend.hu, 2490 Ft

Megújult összetétel!

A marokkói bio argán olaj vitaminok, antioxidánsok és esszenciális zsírsavak fantasztikus forrása. E különleges olaj bioaktív növényi hatóanyagokkal kombinálva regenerálja, hidratálja és felélénkíti a testet.

Mentes: parabéntól, SLS-től, mesterséges színezéktől, ftalátoktól, petrolátumtól, glikoloktól, DEA-tól, BHT-tól, izotiazolinontól, ásványi olajtól, szilikontól.

Ár: 2490 Ft , Eladó: Szepsegtrend.hu
AKCIÓ! 2019.08.28-ig 2240 Ft

Vanda1996

2020. július 2.

Nagyon megszerettem, szereti a száraz bőröm, kicsit hidratál is. Szerintem maradok nála egy kis időre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 2.

vega2017

2019. október 25.

Az illata nagyon kellemes. Domináns, de nem tolakodó. Korábban volt már olajos tusfürdőm, ezért ennél a terméknél is olajosabb textúrát vártam, ez kicsit hígabb az általam megszokottnál. Ettől eltekintve nagyon jó. :-) Az összetétele miatt választottam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

LittleBaby

2019. október 3.

Nagyon-nagyon szeretem! Ilyet még sosem mondtam egy tusfürdőre, de ez valami csodás. Az illata olyan, mint egy szaunának vagy valami wellnessrészlegnek :D Kellemes, lágy érzés mosakodni vele, sokáig elég. Minimálisan habzik csak, de nekem ez egyáltalán nem zavaró.
Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 3.

Az ára kicsit borsos, de biztosan újra fogom venni.

DreamyGirl

2018. szeptember 16.

Szeretem a különleges illatát. Valóban hidratálja a bőrt zuhanyzáskor. Egy negatívum, az az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 16.

orsolyap

2018. augusztus 9.

Egyszerűen mennyei az illata. A száraz bőröm gyorsan beszívja. Kóla- vanília- fűszer Szerelem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Ria13

2015. február 28.

Fura, hogy gyakorlatilag nem habzik.Nagyon kellemes az én nózimnak az illata, valóban hidratál, de azért ha napokig nem használom a testápolómat, akkor ez önmagában a száraz, vízhiányos bőrömnek kevés lenne...Elég hamar fogy, lehet, hogy azért locsolok magamra többet, mert tudat alatt zavar, hogy nem habzik.Arcra is használom, irritációt nem tapasztaltam, így a 3. elhasznált flakon után sem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 28.

balkanfan

2015. január 29.

Nagyon kellemes tusfürdő, jól hidratál és az illata sem zavaró. Értelem szerint nem habzik annyira, mint kevésbé natúr társai, de ez egyáltalán nem zavaró. Szerintem megéri az árát, mert nem kell belőle sok egyszerre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Zoni

2014. december 30.

Nagyon jól ápolja a bőrt, a fürdés utáni száraz bőr érzet teljesen eltűnt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 30.

Nagyon jól ápolja a bőrt, a fürdés utáni száraz bőr érzet teljesen eltűnt.

antónia59

Korcsoport: >54
2014. március 17.

Nagyon szerettem, jól hidratáló, jól habzó tusfürdő. Míg testápolójának nem igazán szerettem az illatát, de tusfürdőben sokkal jobb az illat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 17.