Dr. Sacher's

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: azursatellite, Módosítva: 2011. július 27.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolás

A szőlőlevél, a vadgesztenye és mentol kivonata kellemesen frissítő érzést nyújt. A krém ápolja és simává teszi a bőrt.

6vilag

2018. június 10.

Nyári forróságban kezdtem használni, este fürdés után. Fárad, nehéz érzetű láb ápolására felfrissítést eredményez.
Kenegetem a magam és a férjem lábát mostanában minden este és felfrissíti mindkettőnkét. Használatát követően tényleg selymesebbé válik a bőr, gyorsan beszívódik, semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után. Bár, szerintem ez /sem/ egyáltalán nem csodaszer, de a forróságban üdítően hat.
Mostanában esténként, fürdés után csepegtetek bele pár csepp szárazolajat is mielőtt felkenem, a tenyeremben a két komponenst összekeverem, így viszem fel a lábamra.
Hatékonyabb így a bőrápolás, a hűsítő hatása így is megmarad (amit meglepően elég hosszan lehet érezni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

drsuzy

2018. május 17.

Fáradt lábra frissítőnek nekünk tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 17.

Fáradt lábra frissítőnek nekünk tökéletesen bevált.

csibike100

2016. július 13.

Nagyon jó hűsítő érzést nyújt, puhává teszi a bőrt. A térd- és a vállfájásomra is bevált.

Update:
Megint visszatért a térdfájásom, szóval megint elővettem és már az első használat után enyhítette a fájdalmat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 13.

Update:

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 15.

Én gyógynövényes üzletben veszem, gyorsan hat, csak a hűtése nem tart és sokáig. Ennél találkoztam jobbal is, de az nem pénztárcabarát, így marad a napi többszöri kenegetés.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 15.

jetroh

2013. november 18.

Az illata miatt én is csak a lábamra használom,főleg a vádlimra.Erős fájdalomcsillapító rá.
Hol lehet ilyet még kapni?Sajnos ezt is ajándékba kaptam így nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 18.

Hol lehet ilyet még kapni?Sajnos ezt is ajándékba kaptam így nem tudom.

mrs.imperator

2013. október 3.

Pingvin jeggyel 300ért megéri, sokáig elég, a lábakat felfrissíti, sima, puha, hidratált lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. október 3.

Ms.Cat

2013. augusztus 18.

Lábamra szoktam használni. Oda tökéletes, bár az illata szőrnyen erős, de ha egyszer hatásos... :3

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

aniko_farago

2013. június 16.

hatásos bár az illata nagyon rossz :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. június 16.

hatásos bár az illata nagyon rossz :(

matine91

2013. június 7.

Nagyon erős, jellegzetes illata van, ugyan borzalmas összetevői vannak, egy átbulizott éjszaka után csodákat művelt a lábaimmal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 7.

povazsanmaria

Korcsoport: >54
2012. március 24.

Vérkeringési problémára használjuk az anyámmal együtt, aki 82 éves, arra való elsősorban ez a kitűnő krém! 600 forintért vettük egy éve a Szegedi SAS Patikában, a gyógynövényes részlegében, a Lioton, Venoruton keringésjavító krémek elég jó helyettesítője!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. március 24.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A szőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.