Dr. Scheller

Ár:   3099 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alison, Módosítva: 2017. december 21.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Érzékeny bőrre.

Milka

2016. március 30.

Nagyon rendben van, bár nekünk is érdekesen kezdődött a viszonyunk. A zsírosodásra igencsak hajlamos bőrömet a homlokomon néhány nap után pikkelyesre szárította, majd beállt egy már szinte normál bőrtípusra hajazó állapot, ismét pár nap elteltével, fürdés közben, ahogy mostam az arcom, olyan érzés volt, mintha egy jól kikeményített vászonzsebkendőhöz érnék, de ez csak egyetlen napig tartott. Azóta köszönjük, jó elvagyunk. Nem mondom, hogy bababőr, hogy megváltás, hogy mínusz 20 év, de masszívan jó ez a cucc. A gyulladásgátló hatása kiválóan érvényesül. Én a nedves kézzel, nedves bőrre alkalmazást követem, így gond nélkül beissza a bőr, semmi ragacsosság. Az illata valóban spermiumos, ez a kezdeti időkben volt inkább érdekes, mert a buszon ülve megcsapott az "illat", vigyorogtam is rajta, hogy mit gondolhatnak a körülöttem lévők...Jelenleg bő két hete használom, és már egyáltalán nem érzem. A pipettás megoldás kimondottan higiénikus, könnyen adagolható, igény szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 30.

Anna_6

2016. január 13.

Anyutól kaptam ajándékba, magamtól eszemben se lett volna hogy a mitteszeres, pattanásos, de egyben télen száraz bőrömre olajat vegyek, mindig csak hidratálókat használtam. De ha már megvan, ki kellett próbálni... hát nem bántam meg, nagyon jót tett. Azonnal beszívódik, megszünteti a hámlást, és a puha érzet megmarad sokáig. Nem értem a negatív véleményeket az állagáról, könnyű eloszlatni (bár nekem először furcsa volt a cseppentő még sose használtam ilyent) és az illata is kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Bunny17

2016. január 3.

Féláron vettem meg ,az arcbőrömnek kevés, először ragad, utána meg hirtelen beissza a bőröm, aztán újra száraz. Valaki írta előttem, tényleg pornófilmes az állaga >.<

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 3.

sophie986

2015. szeptember 16.

Most eszembe jutott, mert megvettem egy másik dr Scheller terméket, hogy ezt még nem véleményeztem. Nyáron szoktam használni hidratáló helyett, vagy bb krém alá. Finom édeskés illata és íze van (véletlenül kóstoltam meg, nem szándékosan :D ) az állaga...hát már többen leírták előtte, hogy kissé pornósztáros amikor az arcodra csepegteted :D A hatása szerintem isteni: pihepuha pofi, ragyogás, boldogság. Szerintem nagyon profi cucc, időről időre újravevős (nyaranta főleg. Télre kevés.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 16.

Lorna

2015. augusztus 23.

Tele van olyan összetevőkkel, amiket a kozmetikai ipar szerint érdemes az ember bőrére kenegetni: C, E vitamin, hialuronsav, gyulladáscsökkentők (édesgyökér kivonat), jojobaolaj. Finom, kicsit nyálkás állaga van. Fűszeres, érdekes illata van. Lehet, kicsit furcsa lehet elsőre. Szérumhoz képest viszonylag olcsó. Nem tudok rosszat mondani róla. Újravevős kategória. Van benne egy pötty alkohol, tartósítószerként (ahogy a természetes kozmetikumokban lenni szokott), de nagyon az összetevőlista végén kullog, úgyhogy szerintem nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

sky

2015. augusztus 9.

Nem rossz szérum, de tényleg csak heti két alkalommal ajánlom használni, mert gyakoribb használat mellett apró mitesszereket okoz. Kissé szappan illatú, de ásványvízzel keverve és felvíve szépen simít, hidratál. Az összetevők korrektek. Kicsit pigmentfoltot is halványít és csípi a szemet. Sztem korrekt termék minden jó és rossz tulajdonságával együtt...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

kitticat

2015. június 29.

Lassan elfogyasztok egy üveggel. Egy-két csepp elég, így sokáig kitart egy üveg, kicsit hidratál is, könnyen beszívódik, és kb ennyi amit tesz velem. Rossznak nem rossz, de nem veszem újra, nem tett semmi érdemlegeset. Inkább gyűjtök egy pc szérumra, vagy vmi hatékonyabb c vitaminosra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 29.

86csilla21

2015. június 2.

Egy hete használom elég vegyes, inkább negatív véleménnyel. Sok szép összetevője van, de nekem konkrétan szárítja a bőrömet, egy hete érzem, hogy valami nincs rendben, feszül, viszket a bőröm az arccsontom környékén, egy két pattanásom is kijött, nem tudom ő e a hibás. Az üvege masszív, jól össze van rakva, a gyógyszertárban gagyibbat kaptam múltkor, imásom ezeket a pipettás megoldásokat, olyan luxus érzete van az embernek tőle, mindemellett higiénikus, mindösszesen 3-4 csepp kell belőle, de még így is nagyon ragadósra szárad meg. Az állaga tényleg olyan mint a folyékony takonynak..:)) de ez engem nem zavar, ha használna, ami zavar az az illata, vagy inkább szaga..olyan alverdés..és ez sajnos nem jó értelmű, én személy szerint konkrétan elviselhetetlennek találom az Alverde illatkomponenseit..de ez privát vélemény..nagyon sok sember szereti. Összeségében egyáltalán nem vagyok vele megelégedve, még használom pár napig, megnézem mi lesz. Nem gondoltam volna hogy egyszer azt mondom, hogy az Alverde sejt aktív szérumom százszor jobb ennél..Eddig egy nagyon halovány 2-es, de lehet hogy még megy lejjebb..is..:( Ha nem válik be a kezemre használom el én is..:)ű

Updatelni jöttem...nem vagyok hajlandó ezt a terméket tovább az arcomra használni..az orrom környékén brutálisan kiszárítja a bőrömet.., pedig nekem aztán ott még sose száradt ki, az még a kombinált részhez tartozik..nem is értem..a szérumnak pont az a feladata hogy koncentrált formátumban vigyen be értékes összetevőket a bőrbe, és adjon egy plusz hidratálást..nagyon kényelmetlen volt viselni, ragadós, és feszült utána a bőröm, az volt az érzésem, hogy nem tudok elég krémet kenni rá, hgoy ezt az érzést elmulasszam. HAtalmas csalódás, tényeleg, mert az Alverdénél legalább tudom hogy 1100-at adtam a szar termékért, de ezért több mint 3000-et, és rontott a helyzeten..abszolút leveszem még azt az egy pontot is..ha lehetne minuszba pontoznám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Októberi Lány

2015. május 15.

Kaptam. Nem annyira jó, mint amennyibe egyébként kerül. Konkrétan nem tudtam sose egymás után kétszer rávenni magam, hogy éjszakára ezzel ápoljam az arcomat. Az egy dolog, hogy nem valami bizalomgerjesztő a külleme a szérumnak (engem vizezett takonyra emlékeztet), viszont ragadós marad tőle a bőröm és nem is történt bármi változás ezen kívül. AHA savazás után is kipróbáltam (lemosás után 30 perccel), de nem nagy szám, kicsit talán nyugtat, ennyi. Hidratálást nem érzékeltem, nem is vártam, amiben ennyi glicerin van (a második helyen áll), az sosem jó, hosszútávon meg főleg. (Inkább igyekszem olyanokat használni, amiben sokkal hátrébb van az összetevő listán) Ezt nem venném meg. Kár, sok jót hallottam a jojoba olajról, lehet, hogy más formában még összebarátkozom majd vele...

U.i.: Így is lett, a sima jojoba olajom (Cosmio) többet tud sokkal, beszívódik, ápol, nem zsírosít, miegymás. Ezt itt már el is lehet felejteni részemről.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 15.

Ametiszt

2015. március 17.

Macsek, az én bőrömet első használat után 'kiütötte', azóta nem is vettem elő. Az állaga, illata sem tetszett, de ezen túl tudtam volna lépni, ha használ és nem árt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 17.

Antioxidánsok: Schizandra Sphenanthera Fruit Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate, Glucose
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

A schisandra gyümölcs kivonata. A CosIng besorolása szerint antioxidáns, bőrkondícionáló, bőrvédő, és szeborrea ellenes hatása van. Ázsiai kutatások szerint állítólag segít megvédeni a bőrt a nap káros sugarzásától. (Önmagában nem fényvédő szer.) Segíti a napsugárzás vagy szél által károsodott bőr regenerációját, valamint segíti a bőrt nedvességének megtartásában.

A gapot kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Az összetevő egyik gyártója szerint a gyapot kivonata védi a bőrt, támogatja annak barrier funkcióját és még enyhe antibakteriálisa hatása is van, ezeken kívűl vitamin tartalmú készítményekben szolubilizáló szerepet is betölthet.

Cukor (sima répacukor). A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology