Dr. Scheller

Ár:   855 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsiliba, Módosítva: 2016. június 30.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Megújult változat

Intenzív védelem érdes és repedezett kézre. A körömvirág kivonat megnyugtatja a bőrt. A kézbalzsam egy védő filmréteget hagy a bőrön.

tonic

2018. április 15.

Rikki
Van a Müllerben most is, pár napja vettem, csak máshova tették,nem a kézkrémeknél van,hanem a natúr termékeknél, legalábbis itt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 15.

Neovo

2018. március 11.

Az egyetlen krém, amitől szép marad a kezem télen. Rengeteg mást próbáltam már, de mind csak pénzkidobás volt. A berepedezett, kivörösödött kezemből pár napos kezelés után selymes, sima kezet varázsolt. Éjszakára mindig bekenem és másnapra puha, bársonyos kezem van. Ez tényleg egy csodaszer.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 11.

Csak ajánlani tudom.

2018. január 15.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet, mert gyorsan beszívódik és feltölti, ténylegesen rendbe hozza a bőrt. A filmréteg pedig csak bársonyossá teszi a bőrt, de számomra egyáltalán nem zavaró. Amit viszont nehezményezek, hogy itthon már nem kapni, pedig régebben volt a DM- ben és a Müllerben is.
Tud esetleg valaki Mo.-i lelőhelyet?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 15.

Tud esetleg valaki Mo.-i lelőhelyet?

quika

2017. november 27.

Kivalo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Kivalo.

kicsiliba

2016. június 25.

Tényleg képez egy filmréteget a kezeimen,ami picit zavaró,de annyira szeretem,hogy ezt is elnézem neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0