Dr. Scheller

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hanga.cv, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   külföld
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• édesgyökér kivonattal nyugtatja a bőrt
  • értékes növényi olajokban gazdag

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

morvaieszter

2018. október 1.

eleinte voltak fenntartásaim a termékkel kapcsolatban, igazából csak azért választottam mert amit általában használok nem volt épp a boltban. Elég fura a szaga, mintha kicsit romlott lenne, és mikor először használtam az volt a benyomásom hogy nem sokat ér. De így két-három hét után azt kell mondjam úgy tűnik mégis működik, mert a bőröm nem száraz, a színe is egyenletesebb mint eddig és mintha gyorsabban gyógyulnának a pici hegek amiket a pattanások okoznak néhanapján. Szóval az illatától eltekintve én elégedett vagyok vele, de tény hogy kevesebbért is lehet olyan krémet kapni ami képes erre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

csokisperec01

2017. január 3.

Szerettem volna egy természetes összetevőkből álló arckrémet és szeretem a levendulát ezért erre esett a választásom. Őszintén szólva annyira nem vagyok elragadtatva, egy ideje használom és a bőrömön sem vettem észre nagy változást. Elhasználom, de ezért az árért következő alkalommal másik krémet fogok választani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract