Biorepair

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: v.szilvia789, Módosítva: 2019. július 29.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fog- és szájápolók

Hydroxyapatit tartalmú fogkrém.Tiszítítja, ápolja a fogzománc felületét a mindennapos fogmosásnál.Az aktív természetazonos Biorepair molekulák lezárják a nano méretű hibákat a fogzománcon és kijavítják a fog felületét. A fogak rögtön simábbak lesznek. Egyidejűleg megelőzi a fogszuvasodást és a fogínyproblémákat.

Natalie

2017. szeptember 2.

Jo fel eve hasznalom es maradok is ennel. Rendkivul erzekenyek voltak a fogaim,talan a 2.tubus vegere teljesen megszunt e problemam. Izre jo,alaposan tisztit,mindent tud,amit elvarok tole. Itt kaptam anno a tippet,hogy probaljam ki...hatarozottan elegegedett vagyok vele. Foginyverzesre is jo hatassal volt,bar arra meg a Parodontax szajvizet is hasznalom. Ok ketten tokeletes parost alkotnak nalam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

kristalyhegy

Korcsoport: >54
2017. április 18.

Nekem érzékeny a fogam a hidegre és a melegre is, annyira, hogy még a beszívott levegő is fájdalmat okoz, de ez a fogkrém megszüntette. Először Elmex-szel próbálkoztam, az is csökkentette valamelyest, de ez sokkal jobb, és az összetevői is sokkal szebbek. Érdekes, hogy kipróbáltam a plus változatot is, ami kb. 600.-ft-tal drágább, de az nem volt olyan jó, mint ez. Mindig ezt használom mostmár. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. április 18.

senskin

2016. július 23.

Ez egy kiváló termék, ajánlom mindenkinek, aki szereti az igényes fogkrémeket! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

nkmagda

2016. április 20.

A férjem mondta vegyük ezt, azt hallotta nagyon jó. Nos valóban így vélekedem én is. Màr az első fogmosàs után éreztem kevésbé érzékeny a fogam a hidegmelegre, s ez a hasznàlata óta tovàbbra is javul. Ez a biorepair fogkrém nagyszerűen tisztítja a fogaimat, persze ez függ a fogkefétől is s illetve a technikànktól, ahogy mossuk a fogainkat. Az íze se hívalkodó, pont megfelelő, nem túl erős. Összességében az eddigi legjobb fogkrémem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

La-Fee

2016. január 21.

Most próbáltam először, szuper simàk lettek a fogaim! Az íze, ahogy tisztít, az érzés csúcs! Friss érzés. Remélem jó lesz a továbbiakban is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 21.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol, Zinc PCA

Sorbitol h 1 1