Dragun Beauty

Ár:   $12   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,4 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Mancsusz, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 29.

Ár:   $12
Kiszerelés:   1,4 g
Kategória:   Sminkek szájra

Tökéletesen kombinálható a DragunGlass folyékony rúzsokkal. Nagyon hidratál formula, ami teltebb ajkakat nyújt tű nélkül.

3 árnyalatban kapható

Dragun Beauty Lip Job Liner - 1.0 cc és 2.0 cc árnyalatok
Ár: 3.000 Ft/db + feladás. Ha együtt viszed állom az ajánlott postán maradó árát. , Eladó: Mancsusz
Állapot: 1 alkalommal próbáltak. , Helyszín: Jakabszállás, Kecskemét, fizetés: Ajánlott postán maradó, Foxpost csomagautomata.

Emolliensek: Synthetic Wax, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba, Ethylhexyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Színezékek: CI 77499, CI 77491, CI 77492, Titanium Dioxide / CI 77891