Dresdner Essenz

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   20 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. február 28.

Kiszerelés:   20 ml és 100 ml
Kategória:   Fürdőtermékek

"Hát és vállak" fürdőolaj fenyővel és kámforral. Természetes illóolajokkal. Intenzíven ápolja a bőrt, pH-bőrbarát.

Paraffintól, ásványi olajoktól, szilikontól és PEG-től mentes.

Tvylvis

2018. április 12.

Kétféle hátlazító fürdőadalék van a piacon, az árnikás-ördögcsáklyás és a fenyős-kámforos. Én alapvetően mindkettőt szeretem, egy kellemes meleg fürdővel valóban segít az izmok, a hát ellazításában. Illatra én ezt a fenyős, kámforos vonalat jobban szeretem, bár egy hajszál választja el a karácsonyi fenyős illóolajtól vagy a wc-illatosítótól. Ettől függetlenül mindig van belőle otthon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

A törpefenyő tűleveléből kinyert olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatanyagként használt összetevő.

Színező anyag. (Zöld)