Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1
Kategória:   Fürdőtermékek

"Japán cseresznyevirág" ápoló fürdősó.

Tvylvis

2018. május 15.

Jó kis művi cseresznyevirág (arra hajazó) illat, babarózsaszín fürdővíz. A vízben az illat nekem jobban bejött, kapott egy kis friss beütést, sokkal tavasziasabb lett. Minőségre a szokásos, nem szárít, de jól esik utána a testápoló. Nem vagyok szomorú, hogy limitált kiadás volt, de szívesen lubickoltam benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 15.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin