Dresdner Essenz

Ár:   500 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. február 18.

Kategória:   Fürdőtermékek

Ápoló fürdősó virágos illattal. Az intenzív ápoló összetevők kényeztetik a bőrt és védik a kiszáradástól.

Vegán

szeliger

2020. szeptember 20.

A tasakon a pipacs, jázmin és szantálfa illatát ígéri, a természetes levendulaolaj tartalom pedig az ellazulást segíti. A valóságban is így van, az illat kellemes, virágos, kellően intenzív. A kristályok narancssárgát, ahogy a vízzel érintkeznek, tűznyelvre emlékeztet az élénk szín. Aztán végül a teljes kád víz narancssárga színű lesz, a tetején kevés kis fehér habbal. A fürdő jóleső, a bőrömet nem éreztem utána száraznak.
Igazán jó fürdősó, még ha vannak nála jobbak is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 20.

Igazán jó fürdősó, még ha vannak nála jobbak is.

Tvylvis

2020. május 15.

Oké, a pipacsnak nincs illata, vagy én nem érzem. Így a kép alapján valamilyen virágos tavaszi rét illatát vártam, ehhez képest egy nehezebb, erősen parfümös illatot kaptam. Ami egyébként nem rossz, a víz sokat frissít rajta. Kellemesen érződik a vízben is, nem túl sok, de azért érezhető. Minőségre a szokásost kapjuk a márkától, nem rossz utána egy testápoló, de túl lehet élni nélküle. Nem kizárt, hogy landol még egy tasak a kosaramban, de nem rohanok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 15.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin