Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €1
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

"Párizs, szerelmem!" kényeztető fürdősó nemes rózsák illatával. Intenzív ápoló összetevők kényeztetik és védik a bőrt a kiszáradástól. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Tvylvis

2018. július 26.

Meglepett, hogy már majdnem természetes rózsaillata van. Benne van az a zöld, harapós, vágott fű illat, amit a natút rózsatermékeknél érezni. A vízben is nagyon kellemesen, intenzíven érezni. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Nem kizárt, hogy újból megveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 26.

eperturmix

2017. szeptember 4.

A tasak kinézetéről ítélve,nem gondoltam,hogy élénk bugyi rózsaszín a só.Nem rossz,tetszik,csak úgy nem illik hozzá.A rózsa már annál inkább.Tömény szerelem,romantika.Nekem tetszett,habár más hatását nem vettem észre,az illatorgia mindenképp megvan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Vivi1990

2017. június 12.

Nagyon finom rózsa illata van, a kád vizét rózsaszínűvé szinezi, kicsit habzik is. Már 2* vettem belőle és biztosan fogok még. Azt a 300 akárhány forintot simán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Színező anyag. (Piros)