Dresdner Essenz

Ár:   400 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2020. november 17.

Kategória:   Fürdőtermékek

Virágos-bogyós illatú ápoló fürdősó. A mandulaolaj, allantoin és búzaprotein védi a bőrt a kiszáradástól.

Vegán

Tvylvis

2021. január 12.

Volt anno egy Winterbeerenbad fürdősója a márkának, úgy 5-6 évvel ezelőtt. Na, ez ugyanaz, csak máshogy csomagolva. Nem bánom amúgy, szerettem azt is nagyon. Szuper téli fürdősó. Nem szárít, finom fagyott gyümölcsös illata van. A testápoló ellen nem tiltakozott a bőröm, de én azt amúgy is szinte minden fürdés után használok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Színező anyag. (Piros)