Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €1
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Életöröm" pezsgőfürdő lótusszal és guavával. Az értékes avokádóolaj és rizsprotein védi a bőrt a kiszáradástól. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ALettah

2017. június 9.

Vidáman pezseg, halványzöldre színezi a fürdővizet és isteni friss, gyümölcsös illatba burkolja az egész fürdőszobát. Valami relaxáló zenével és egy pohár proseccoval kiegészítve csodás otthoni luxuspillanatot eredményezett.
Öt csillag, mint minden, amit eddig próbáltam a márkától.
Ha apró ajándékot kerestek valakinek, akinek van fürdőkádja, bátran válasszátok ezt, szerintem még Drakulának is mosolyt csalna az arcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 9.

Öt csillag, mint minden, amit eddig próbáltam a márkától.

Tvylvis

2017. április 10.

Nagyon szeretem a márka fürdőtermékeit, ezeket a pezsgőtablettákat meg aztán főleg! Nem tudom, milyen illatúnak kellene lennie a guavának, nálam leginkább sárgadinnyeillat érződött. Sajnos picit művi, de összességében nem rossz. Erős, intenzív, gyümölcsös illat. A bőröm nem szárította ki, nem vakartam rögtön fürdés után a szárazságtól. Mondjuk én amúgy is szinte minden nap használok testápolót. Jó termék, ha valaki szeret fürdeni, próbálja ki bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.