Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. március 14.

Ár:   €1
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Gondtalanság" pezsgőfürdő őszibarackkal és mandulavirággal. Az értékes őszibarackmag-olaj és a mandulaolaj védi a bőrt a kiszáradástól. Nem tartalmaz állati eredetű összetevőt.

Sisszy

2017. július 9.

Én ezen se az őszibarackot, se a mandulát nem éreztem. Nagyon nehezen oldódik fel, nem is pezseg rendesen és semmi táplálást nem éreztem a fürdő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

Tvylvis

2017. április 4.

Nagyon szeretem a márka fürdőtermékeit, ezeket a pezsgőtablettákat meg aztán főleg! Inkább az őszibarack illata dominál, a mandulát nem igazán fedezem fel benne. Egyébként ez az őszibarack egészen természetes hatású, nem túl geil és domináns, de azért elég intenzív. A bőröm nem szárította ki, nem vakartam rögtön fürdés után a szárazságtól. Mondjuk én amúgy is szinte minden nap használok testápolót. Jó termék, ha valaki szeret fürdeni, próbálja ki bátran.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 4.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színező anyag. (Piros)