Dresdner Essenz

Ár:   345 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   drogéria   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: FrauNika, Módosítva: 2018. október 10.

Lelőhely:   drogéria
Kategória:   Fürdőtermékek

Tvylvis

2018. február 6.

Nagyon szeretem ezeket a pezsgőfürdőket a márkától, felébreszti a gyereket bennem. Az illata nem rossz, bár számomra nagyon művi. Nem irritál, nem szárít, ápolni viszont nem ápol (ezt én nem is várom el). Fogok még ebből a sorozatból venni, de nem ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 6.

ALettah

2016. május 3.

Az illata fantasztikus, és bár nem csinál óriási habot, én imádtam vele fürdeni. Az illatát hosszan lehetett érezni a bőrön,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Mundow

2016. május 3.

Jó volt, de valahogy többet vártam tőle. Nekem inkább a Kneipp termékek váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 3.

Valentine

2016. május 2.

Ajándékba kaptam, nagyon kellemes az illata. Nekem sem igazán pezsgett. Enyhén habos tőle a fürdővíz. Nagyon jó ötlet, hogy a meg lehet szaglászni akár boltban is. :) Puha lett tőle a bőröm és illatos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

petraa93

2016. március 19.

Most próbáltam ki az orchidea illatú verzióját. Nagyon kellemes fürdő volt :) Finom illata van, amit az egész fürdőzés alatt érezni lehetett és utána is a bőrön. A vizet rózsaszínűre szinezte, nem bántotta a bőrömet és puha lett utána. Csak azért adok 4* ot mert ritkán járok Müller közelében és így nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

dori96

2016. március 3.

nagyon jó illata van:)a csomagolása is praktikus,már a boltban meg lehet szaglászni.
annyi hibája van, hogy egyátalán nem habzik. de pezsegni pezsgett.vègül is amit ígèr teljesítette.
ès jó puha lett utána a bőröm.
(Müllerben vettem)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 3.

ès jó puha lett utána a bőröm.
(Müllerben vettem)

levendulalány

2016. március 3.

Hú, hát nekem ez nagy kedvencem! Ez az illat valahogy fogva tart :)) Még az üres papírt is szagolgatom, miután elhasználtam. 1 darab (70gr.) pezsgőtabletta van a kis tasakban. Sárgás lesz a fürdővíz, még egy kis habot is csinál. Én imádom a frangipánit, de lehet, hogy sokaknak ez túl édes. Szerencsére kibontás nélkül meg lehet szaglászni az üzletben. Fürdés után is érezhető volt rajtam enyhén az illat és tényleg puha lettem tőle. Jó volt benne fürdeni!!! Még több dressdner essenz kéne a boltokba!!!!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 3.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!