Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. május 2.

Ár:   €1
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Fürdőtermékek

"Érzékiség és jó közérzet" pezsgőfürdő.

Tvylvis

2017. október 19.

Nagyon szeretem a pezsgőfürdőket, gyerekesen hangzik, de imádom nézni, ahogy feloldódik. Valahogy megnyugtat. A leírás szerint az érett füge és a mandarin illata dominál, lágy mediterrán nyárestét idéz fel. Hát, vagy az én orrom fura, vagy nem tudom, se fügét, se mandarint nem érzek ki. Talán egy kicsit művi őszibarackot. Ettől függetlenül egy nagyon finom, púderes, parfümös, körbeölelő illat, sokan szeretnék parfümként is. Kifejezetten jól megmarad az illat a vízben is. A vizet egyébként halvány rózsaszínre festi, ami nagyon passzol az illathoz. Minőségre hozza a márkától megszokottat. Tetszett nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 19.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színezék. Lilás piros.

Színező anyag. (Piros)