Dresdner Essenz

Ár:   €1   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. november 9.

Ár:   €1
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Fürdőtermékek

"Melegség és ünnepek" pezsgőfürdő édes süteményillattal. Felvidítja a lelket és melegséget hoz a hétköznapokba. Értékes mandula- és avokádóolajjal táplálja a bőrt.

Emiii

2020. január 4.

A cuki csomagoláson kívül más öröm nem volt benne. Illata vízbe kerülve szinte semmi. A vizet narancssárgába hajló pisi sárgára színezte. Teljesen felejtős kategória. Kegyelemből kap két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

Bettu

2019. június 9.

A csomagolása tetszett meg. Kibontás után nagyon finom mézeskalács illata van, viszont vízbedobás után szinte semmi. Azt nem tudom a vizet színezi-e, mert előtte öntöttünk bele fürdősót, amitől szép lila színe lett. Bedobásnál pezsgett aztán igazából szinte ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 9.

Tvylvis

2018. január 1.

Én sem voltam lenyűgözve tőle, de nekem pont az illata nem tetszett. Rettentően édes, tésztás, cukros illat, számomra túl sok és sajnos túl művi. Annyiban azonban megvédeném a terméket, hogy ez nem habfürdő, habot nem képez, csak pezseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 1.

Eszter a panda

2017. november 19.

Tök csalódott vagyok. :( A boltban annyira igéretes volt a cuki kis csomagolásával meg a márkára jellemző kis lyukakon át érezhető intenzív illatával.
Tulajdonképpen egy nagyobb c-vitaminos pezsőtablettára emlékeztet a csomagból kivéve és még itt is finom, erős az illata, majd vízbe dobás után elszáll minden varázs. Se nem habzik, se nem illatozik. A vizet nagyon halvány rózsaszínre megfesti, de ez mondjuk sokadrangú dolog nekem.
Csak azért kap két csillagot, mert vízbedobásig nagyon jó volt az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 19.

Csak azért kap két csillagot, mert vízbedobásig nagyon jó volt az illata.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Sucrose, Persea Gratissima (Avocado) Oil

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Színező anyag. (Piros)