Drop of Nature

Ár:   649 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: pcksz, az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. április 3.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A magas antioxidáns és A-, B-, D-, E-vitamin tartalmú körömvirágolaj már hosszú ideje bizonyított a népi gyógyászatban: kiváló gyulladáscsökkentő hatású, de hatásosan csillapítja a bőr irritációját is. Serkenti a szövetek regenerálódását, ezért a kiütésektől a horzsoláson át a repedezett bőrig számtalan területen alkalmazható.

Praktikus, takarékos, visszazárható adagolóval. Parabén- és mesterségesszínezék-mentes. Nincs állatokon tesztelve.

rika862

2020. november 2.

Lehet, hogy én vagyok a béna, de mire a bőrömre tettem volna, addigra az állaga miatt kicsúszott a tenyeremből. Ha mégis odaért a bőrömhöz a zselés trutyi, akkor meg onnan csúszott le. Örültem, hogy pumpás, de így egyáltalán nem takarékos, rengeteget használok belőle egy alkalommal. Az illata nekem elfogadható, nem egy parfümfelhő. Irritációt sem tapasztaltam, mondjuk nem is érzékeny a bőröm. Kiárusításban vettem a dm-ben,egyszerre kettőt is, így nem volt drága, viszont többször nem venném meg. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 2.

glitter20

2020. május 26.

Én is kiárusításon vettem a dm-ben. Az illata kellemes, friss hatású, az állaga igaz, hogy zselés, de nekem megfelelően habzik. Tetszik a pumpás kiszerelés is. A bőrömön semmilyen irritációt nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 26.

tgerika74

2020. április 22.

Furcsa és ambivalens élményeim vannak a tusfürdővel kapcsolatban. Kiárusításon vettem, féláron, a gyereknek épp kijött egy kis ekcémája, gondoltam, a körömvirágos jó lesz. Imádtuk az illatát, még a kissé híg, zselés állaga sem vette el a kedvünket tőle, viszketést nem okozott, gondoltam, megnézem, van-e még belőle. Volt, vettem is hármat, aztán mikor kifogyott az első, és bontottam a másodikat, akkor ért a kellemetlen meglepetés: a varázslatos illat eltűnt, szinte egy teljesen illatmentes tusfürdőt kaptam, amit sehogy sem tudok megmagyarázni. Még nagyobb volt a csalódásom, mikor a másik kettőt is megszagoltam, illat sehol. Pedig gyakorlatilag az illata kedvéért vettem meg. Megnéztem az összetevő listát, teljesen ugyanaz. Még az is eszembe jutott, hogy elkaptam a koronavírust, és elment a szaglásom, de a gyerek sem érez semmilyen illatot. Talán azért került kiárusításra, mert beszüntették a gyártását, a benne használt illatanyag hiánya miatt? Nagy csalódás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 22.

Melani01

2020. március 3.

Dm-ben találtam rá, nagy reményeket fűztem hozzá, mivel érzékeny a bőröm. Az állaga zselés, nem habzik. Ez alapvetően nem zavart, viszont nagyon viszketett tőle a bőröm fürdés utan és kis pöttyök jöttek ki a rajta.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 3.

GlamiKitty

2020. február 28.

Nagyon szeretem. Másik fajtáját is használtam már. Visszafogott, finom az illata. A párom szokta mondani, hogy fürdés után még érződik sokáig a bőrömön. A natúr szappanok teljesen tönkre tették a bőrömet, nagy gyulladt piros pöttyök voltak végig a lábamon. Amióta ezt használom szinte teljesen eltűntek. Az állaga engem nem zavar, igazából 3-4 pumpa elég belőle. Nálam állandó termék :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 28.

Fannipap

2020. január 23.

Fürdés után apró csípés szerű pöttyök jelentek meg a karomon amik nagyon viszkettek. Próbáltam rá mindenmentes tusfürdőtől kezdve az olajos 6000Ft-os tusfürdőig, sajnos nem múlt el és a bőrgyógyász se tudott rajtam segíteni.
Megláttam a Dm-be kiárusítva ezt a tusfürdőt, gondoltam teszek egy próbát, ha már a leírása szerint gyulladáscsökkentő és a bőr irritációkat is csillapítja. Amikor nyomtam a flakonjából( ami nekem csupa pozitív hogy van rajta pumpa) először meglepődtem az állagán, kocsonyás zselé szerű anyag ami ki is folyik a kézből. Elég sokat kellett nyomnom, de megérte mert végre elmúlt a viszketés és nem jelentek meg a piros pöttyök sem a használata után. Úgyhogy nekem tette a dolgát, egyedül az állaga miatt nem adnék rá max csillagot, fura ez a zselés dolog és mivel nem habzik, elég sokat kell nyomni, így hamar elfogy.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 23.

Debreczeni

2019. november 29.

Az illatát imádom, mióta használom nem is akarok mást érezni. Az állagán először elcsodálkoztam, mert zselatin szerű, de nagyon kellemes. Én például utálom a legtöbb tusfürdőt, mert hiába öblítem, mosom magam, ott marad egy csúszós érzet, mintha nem tudnám rendesen lemosni. Na ebben ez nincs. Pont addig érzem a bőrömön míg mosom magam, aztán leöblítem és csak a tiszta bőr érzet marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

alcyone

2019. május 28.

Ajándékba kaptam, az illata nagyon megfogó volt, reméltem, hogy jó hasznát is veszem...nos, utálom használni. Az állaga borzalmas, ezt a kocsonyás megoldást szinte alig tudom eloszlatni a testemen, előbb esik szét a kezemben, minthogy tényleg használni tudnám, plusz a bőrömet is szárította, kellemetlen volt. Elhasználom, ha már megbontottam, de soha többet ezt a fajtát...mindig rájövök, hogy jobb, hogy átváltottam a szappanokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

beautyanna

2018. december 10.

Nagyon nem jött be sajnos. Nyúlós, géles az állaga, az illata inkább egy mosogatószerre emlékeztet. Mérhetetlenül gagyi, közel 800 Ft-ért. A drogériák feleennyiért kínálnak minőségi tusfürdőket. Nem is értem az egészet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 10.

Gina77

2018. október 18.

Ajándékba kaptam, hála az égnek nem adtam érte egy forintot sem, mert annyit sem ér. Az illatával nem lenne gondom, na de az állaga....a flakonból kiadagolva egy kocsonyás zselés cucc ami kimászik a kezemből szinte, 1 fürdésre kb. 1/3 része el is fogyott. Ráadásul úgy kiszárította a bőröm, hogy nem győzöm testápolózni. A dove tusik közelébe sem érhet! Ja és a papír amivel körberagasztották fürdésnél/zuhanyzásnál hamar átázik Röviden: Tusfürdő a pokolból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.