drRiedl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rambouillon, Módosítva: 2016. július 13.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagokban gazdag összetételének köszönhetően képes együttműködni a nappali és éjszakai arcápolóiddal, megsokszorozva azok erejét. Magas koncentrációban tartalmaz regeneráló növényi kollagént, a bőr öregedési folyamatait gátló szőlőmagolajat, hidratáló és revitalizáló hatású ligetszépeolajat. Különleges hatóanyaga – a botox hatású Argireline® peptid molekula – olyan kis protein, amely a bőr idegpályáinak működését reverzibilis módon gátolja, Így az izom több órára „pihenő állapotba” kerül. Az Argireline® hatóanyaggal folytatott kísérletek bizonyították, hogy a rendszeres alkalmazás kezdete utáni 15-30 nappal a kezelt területen a mimikai ráncok, a homlokráncok, a szem ill. száj körüli ráncok mélysége jelentősen csökkent. Könnyed formulájának köszönhetően gyorsan beszívódik bőrödbe. Ultrahangos kezelésekhez is ajánlott.

Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

wildrose

2021. november 6.

Kellemes illatú, könnyű állagú szérum, gyorsan és maradéktalanul felszívódik. Nyáron, nagy kánikulában önmagában is használtam, hűvösebb időben hidratáló krémet tettem fölé, és szerintem elmondható, hogy van hozzáadott értéke, de messze nem botox hatású.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. november 6.

berta1993

2021. szeptember 7.

Szeretem, tényleg látványos eredményeket értem el vele. Néha keresni kell a Rossmannban, sokszor egy db sincs belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 7.

Csucsundra

2020. november 15.

Szerintem semmit nem csinált:)), de azért szeretem használni, arctisztítás és hidratálókrém közötti szérumnak. Gyorsan fogy, kellemes a használata, de annyira nem győzött meg, hogy úra vegyem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 15.

szerka

2019. december 5.

Nekem csak mintám volt belőle, de szépen hidratál. Jó kis szérum .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 5.

Nekem csak mintám volt belőle, de szépen hidratál. Jó kis szérum .

Betti21

2019. április 2.

Sajnos a botox hatás elmaradt, pedig emiatt vettem meg, de ettől függyetlenül kellemes és könnyű kis moisture.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 2.

dorakrem

2019. január 26.

Szerintem nagyon jó szérum jellegű készítmény, én önmagában szoktam használni, inkább télen, mert nyáron kicsit ragacsosnak tűnik. Szépen simítja a ráncokat, több embernek ajánlottam, mindenkinél bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

cyrus

2018. június 11.

Nagyon izgatott voltam, amikor végre megtaláltam egy nekem útbaeső Rossmannban. Azonnal meg is vettem. Viszont az illata miatt nagyon ritkán használtam, számomra túl erős. Mostanában igyekszem rendszeresebben használni. Az állaga nagyon jó, könnyű és gyorsan felszívódik. Azoknak, akik hozzám hasonlóan nem szeretik az erős illatú krémeket nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kissenikor

2018. június 9.

Hat...kellemes illata van, szepen beszivodik, jo az allaga. En a krememhez nyomok egy pumpalasnyit estenkent. Jo a csomagolas, uveg tegely kiszereles! Botox hatas - nalam elmaradt :D...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

emagdi

2017. július 26.

A botox hatás nyilván erős túlzás, de ettől eltekintve nekem nagyon bevált ez a gél. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen nyomot a bőrön, az apróbb ráncokat, vagy vízhiányos részeket láthatóan kisimítja. Akár másik nappali vagy éjszakai krém alá is bevethető.
Csodát nem kell várni ettől a krémtől sem, viszont egy látható és gyors kis optikai tuningot igen :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

japanna

2017. április 18.

Az illata igen erős, nem a legjobb. Natur termék, géles állaggal, ami megfogott benne. Felkenés után gyorsan beszívódik, viszont ragacsos érzetet hagy maga után. Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Soluble Collagen
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.