drRiedl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rambouillon, Módosítva: 2016. július 13.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Hatóanyagokban gazdag összetételének köszönhetően képes együttműködni a nappali és éjszakai arcápolóiddal, megsokszorozva azok erejét. Magas koncentrációban tartalmaz regeneráló növényi kollagént, a bőr öregedési folyamatait gátló szőlőmagolajat, hidratáló és revitalizáló hatású ligetszépeolajat. Különleges hatóanyaga – a botox hatású Argireline® peptid molekula – olyan kis protein, amely a bőr idegpályáinak működését reverzibilis módon gátolja, Így az izom több órára „pihenő állapotba” kerül. Az Argireline® hatóanyaggal folytatott kísérletek bizonyították, hogy a rendszeres alkalmazás kezdete utáni 15-30 nappal a kezelt területen a mimikai ráncok, a homlokráncok, a szem ill. száj körüli ráncok mélysége jelentősen csökkent. Könnyed formulájának köszönhetően gyorsan beszívódik bőrödbe. Ultrahangos kezelésekhez is ajánlott.

Kőolajszármazékot, parabént, mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

Betti21

2019. április 2.

Sajnos a botox hatás elmaradt, pedig emiatt vettem meg, de ettől függyetlenül kellemes és könnyű kis moisture.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 2.

dorakrem

2019. január 26.

Szerintem nagyon jó szérum jellegű készítmény, én önmagában szoktam használni, inkább télen, mert nyáron kicsit ragacsosnak tűnik. Szépen simítja a ráncokat, több embernek ajánlottam, mindenkinél bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 26.

cyrus

2018. június 11.

Nagyon izgatott voltam, amikor végre megtaláltam egy nekem útbaeső Rossmannban. Azonnal meg is vettem. Viszont az illata miatt nagyon ritkán használtam, számomra túl erős. Mostanában igyekszem rendszeresebben használni. Az állaga nagyon jó, könnyű és gyorsan felszívódik. Azoknak, akik hozzám hasonlóan nem szeretik az erős illatú krémeket nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kissenikor

2018. június 9.

Hat...kellemes illata van, szepen beszivodik, jo az allaga. En a krememhez nyomok egy pumpalasnyit estenkent. Jo a csomagolas, uveg tegely kiszereles! Botox hatas - nalam elmaradt :D...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 9.

emagdi

2017. július 26.

A botox hatás nyilván erős túlzás, de ettől eltekintve nekem nagyon bevált ez a gél. Pillanatok alatt beszívódik, nem hagy semmilyen nyomot a bőrön, az apróbb ráncokat, vagy vízhiányos részeket láthatóan kisimítja. Akár másik nappali vagy éjszakai krém alá is bevethető.
Csodát nem kell várni ettől a krémtől sem, viszont egy látható és gyors kis optikai tuningot igen :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 26.

japanna

2017. április 18.

Az illata igen erős, nem a legjobb. Natur termék, géles állaggal, ami megfogott benne. Felkenés után gyorsan beszívódik, viszont ragacsos érzetet hagy maga után. Elhasználom, de újra venni nem fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 18.

egetoerika

2017. április 6.

Olajokkal (én tettem bele jojoba, mandula, argán, és ligetszépe olajat - mindegyikből pár cseppet) felturbózva tökéletes a nyári melegben. Hatóanyagai jók, fiataloknak is ajánlom prevenciós kezelésnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 6.

Flami

2017. február 9.

Sajnos az én arcom ezzel nem fiatalodott, nem emelődött meg. Bár lehet, hogy a hozott anyag selejtes.
Nyilván tudtam, hogy nem számíthatok a botox kezeléshez hasonló hatásra, na de hogy semmilyenre?
Számomra annyi, hogy kellemes illata van és kész.
Mint halottnak a csók, kb. annyit ért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 9.

Számomra annyi, hogy kellemes illata van és kész.
Mint halottnak a csók, kb. annyit ért.

Kencefice

2016. december 27.

Én tudom milyen a botox hatás, ennek természetesen nincs olyan. Ez nem is lenne baj, de különösképpen semmilyen hatása nincs. Nagyon jók az értékelései ennek a termékcsaládnak, de az is igaz, hogy - tisztelet a kivételnek - de majdnem minden vélemény ugyanaz a pár lelkes újoncé:)
Ettől még persze lehetne nagyszerű, de ez eddig én nem tapasztaltam.
A 3 csillag annak szól, hogy praktikus a kiszerelése és nem is ártott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 27.

Ettől még persze lehetne nagyszerű, de ez eddig én nem tapasztaltam.
A 3 csillag annak szól, hogy praktikus a kiszerelése és nem is ártott.

uaim

2016. december 13.

nagyon nagyon jó, három napja használom, krémmel, az arcom olyan mintha öt évet fiatalodtam volna, hihetetlenül jó cucc

kettőezer valamennyiért vettem nem ennyiért a botox hatásút egyenlőre kiváló ahogy felkenem a ráncaim kezdenek simulni és halványabbak nagyon jó termék az illata isteni

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Acetyl Hexapeptide-8, Soluble Collagen
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak