drRiedl

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rambouillon, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Lábápolók

6% ureával gazdagított termék, amely puhítja a bőrfelszínt, és engedi a finom hatóanyagokat (sheavaj, vadgesztenye- és orbáncfűkivonat) mélyebben
beszívódni. Az afrikai karitefa gyümölcsének magjából kivont sheavaj bőrvédő A- és E-vitamint, gyulladáscsökkentő allantoint és antioxidánst tartalmaz.
Táplálja, hidratálja és rugalmasítja a láb igénybevett bőrét. Vadgesztenye- és orbáncfűkivonat tartalma javítja a vénák falának rugalmasságát, csökkenti az ödéma kialakulásának esélyét, enyhíti a kellemetlen feszítő érzést. Borsmenta olaj tartalma hűsítő, viszketést csillapító hatású.

Parabént és mesterséges színezéket nem tartalmaz, illatanyaga allergénmentes.

boni04

2019. május 8.

Nagypapámnak vettem, persze nem használta, és mivel nem akartam hogy megromoljon hazavittem. Nagyon kellemes illata van, jól hidratál. További hatását szerencsére nem tudom igazolni, de tényleg jó érzés használni nagyon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Andrea1992

2018. augusztus 19.

Nagymamámnak évek óta vásároljuk a terméket. Este szokta bekenni vele. nagyon jól hűsíti a fájó lábait. Mindig újra vesszük

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

oli

2016. december 17.

Munkából adódóan gyakran dagad a lábam,,nyáron pedig még inkább..csak próba szintjén első nap reggel zuhanyzás után bekentem a lábam,és a csoda akkor történt amikor estére SEMMI dagadás nem volt..sőt éjszaka nem jártam a toalettre!!! Másnap is kipróbáltam...és azóta is használom...a hatása ugyanaz minden nap :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 17.

reggi64

Korcsoport: >54
2016. december 1.

"fáradtláb" érzést kiválóan csökkenti,enyhe fájdalomcsillapító hatású

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 1.

"fáradtláb" érzést kiválóan csökkenti,enyhe fájdalomcsillapító hatású

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract, BHT