drRiedl

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   Wellmed üzletek, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rambouillon, Módosítva: 2016. július 13.

Lelőhely:   Wellmed üzletek, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Antioxidánsokban, flavonoidokban és vitaminokban gazdag növényi olajokból fejlesztett, teljesen felszívódó formula arcbőröd és az érzékeny
szemkörnyéki terület ápolására. Hatóanyagai: az organikus argánolaj, a makadámia olaj, a rózsaolaj, a szőlőmagolaj és a karottaolaj mérséklik az
öregedés tüneteit, stimulálják a vérkeringést a hajszálerekben, csökkentik a szemkörnyéki püffedtséget. Helyreállítja, nyugtatja és bársonyossá teszi a
bőrödet, csökkenti a ráncok mélységét. Szérumodhoz, hidratáló krémedhez keverve vagy önmagában is használhatod. Kőolajszármazékot, parabént,
mesterséges színezéket nem tartalmaz. Illatanyaga allergénmentes.

1800 Ft - drRiedl Öregedésgátló Arcápoló Olaj
Ár: 1800 Ft , Eladó: pici24
Állapot: Egyszer próbált., Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel lehetséges

pevi89

2020. május 6.

Én tegnap ruháztam be egy ilyen arcápoló olajra,az esti rutinomhoz kerestem egy natúr olajat. Sajnos a vírus miatt most egyedül Rossmanba jutok el havi 1*, tehát az ottani kínálatból választottam (nem szeretek webshopban új termékből több félét egyszerre rendelni).

Egy használat után a tapasztalataim:
- kellemes, számomra nem tolakodó illata van, nekem még tetszik is, hogy lehet rajta érezni egy kis illatot;
- az állaga nem "túl" olajos, nem rossz érzés a tapintása és az arcomon sem érzem soknak.
- én PomPom virágvizes zselével együtt használtam estére és szuperül beszívódott, reggelre nagyon jó sima volt a bőröm és nem volt olajos egyáltalán.

Hosszú távú hatásról nyilván még nem tudok beszélni, de első benyomás alapján tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Egy használat után a tapasztalataim:

pici24

2019. október 7.

Sajnos ezt a terméket is le kell pontoznom, mint ennek a márkának a bőrmegújító arckrémjét. Hasonló hatása volt, foltokban kipirosodott az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

uaim

2017. január 5.

A saját márkás kréméhez keverek három cseppet reggelente, a bőröm nagyon szép, egész napra kitart így a hidratáló hatás nem kell újra kennem.Illata nekem erős szeretném már ha a jó minőségi termékeket gyártó cégek elfelejtenék azt a szót hogy parfüm

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Beszterd

2016. december 6.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, kellemes az illata és az olaj nagyon lágy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 6.

Nagyon elégedett vagyok a termékkel, kellemes az illata és az olaj nagyon lágy.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate