Drunk Elephant

Ár:   $52   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dizabella01, Módosítva: 2017. március 9.

Ár:   $52
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Erősen hidratáló hatású, frissítő gél, mely táplálja a bőrt, és ragyogóvá varázsolja azt.

Parabén-, szulfát- és ftalátmentes termék.

lulley93

2019. június 27.

Update: Must-have termék, napi 2x is használom. Örülök, hogy nagyobb, 50 ml, így az ára sem olyan rossz.

Nagyon tetszik. Geles allagu, konnyen keveredik mas termekkel.
Kiprobaltam, hogy csak az arcom egyik oldalara tettem, erre hidratalot (lala retro), a masikra megy csak a lalat. Es tenyleg erezhetoen hidrataltabb volt reggel a borom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Nagyon tetszik. Geles allagu, konnyen keveredik mas termekkel.

natulcien

2019. május 14.

A DE mini szettjében volt egy 8 ml-is kiszerelés. Nagyon szeretem az ilyen próba lehetőségeket a teljes kiszerelés vásárlása előtt. Ezt szerintem nem fogom nagyban megvenni. Nagyon jó kis termék, de a hidratálói a DE-nek nekem nagyon bejöttek és nem érzem azt, hogy ezzel még fel kellene turbóznom a termékeket. Kevésbé tápláló hidratálókhoz keverve szuper, de akkor már inkább veszek olyat, ami tökéletes. Amúgy egy jól keverhető áttetsző selymes gél, amire nem lehet rosszat mondani, csak nekem ennyit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

hanita

2019. május 3.

Egy probacsomag reszekent erkezett hozzam, mert nagyon tetszik a DE mixelhetosege es a jatekos kiszerelese. Ezt a kremet a marula olajjal es C vitaminos szerummal keverve kezdtem el hasznalni. Emellett a mini szemranckremet is bedobtam a rutinomba, hogy csak ezeket hasznaljam egy ideig.
Lagy zseles krem, a tobbi markatermekkel konnyen keverheto, hamar beszivodo csoda ez, ami tokeletesnek igerkezett a melegebb honapokra.
DE a hasznalata utan valami nagyon irritalta a szemem. Annyira, hogy le kellett mosni, mert egyfolytaban konnyeztem es egett a szemem fel oraval a kremezes utan is. Napokig cserelgettem, kiserleteztem vajon melyik termek okozza a problemat, es amikor a szemranckremet kihagytam, es csak ezt kentem fel onmagaban az arcomra egyertelmuve valt, hogy ezt a kremet nem fogom tovabb hasznalni.
Nagyon erzekeny szemeim vannak, hasznaltam mar minden arkategoriabol kremet, es a legtobb olcsobb marka arckreme is tokeletesen teszi a dolgat. Csalodott vagyok, mert ez egy draga hidratalo krem, ami nem egy hatoanyag bomba, de ezt a munkat sem tudja maradektalanul teljesitani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 3.

dianae

2019. március 31.

Bevált, sminkelés előtt használtam főleg, este C firma-val, ára miatt nem biztos hogy újraveszem, mert akkora csodát nem tett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

patriczia

2019. március 27.

Ezzel szoktam keverni az erősebb olajakat vagy szérumokat, és utána sokkal jobban viseli az érzékeny bőröm, mintha magában ment volna fel rá az olaj. Önmagában hidratálónak nem alkalmas, még esetleg primerként tudnám elképzelni. Az ára viszont sok ahhoz képest, hogy szerintem ezt a szintet a The Ordinary-től a Marine Hyaluronics simán hozza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium PCA, Sodium Lactate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!