Drunk Elephant

Ár:   $80   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 10.

Ár:   $80
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gél formulájú szérum 15%-os C vitamin tartalommal.

Lencseee

2021. április 1.

Szamomra is tokeletes teli c vitamin szerum volt. Kituno adagolas, kituno hatas
a ragyogo arcbornalam is befigyelt (szerencsere!🤩) Elkepzelheto, hogy nyaron estere is hasznalni fogom. En hutoben taroltam, igy a szerum jellemzoi nem valtoztak az elso es az utolso hasznalat kozott. @lulley lenti kifakadasat nehezen ertelmezem, de, amit tudok belole ertelmezni, az sem ennek a konkret termeknek szol. Stoval, en valoszinuleg -sajat pozitiv tapasztalataim alapjan - ujra fogom venni, csak azert legyen nemi akcjo ra a Cultbeautyn;-) Es en azert Paula beautypediajan az expertek altal 5 csillagosra ertekelt szerumban sosem csalodtam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 1.

Szamomra is tokeletes teli c vitamin szerum volt. Kituno adagolas, kituno hatas

dlmkvcs

2021. április 1.

Legjobb c vitamin szérum amit eddig használtam. A bőröm ragyog tőle, nem zsirosan csillog. Felkenve elég olajos de egy perc és becuppan. Nappalra spf-el nálam alapdarab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 1.

lulley93

2020. október 29.

Ez valami röhejesen rossz. Rohadt büdös (tudom, hogy az LAA-nak van szaga, nem azzal van a baj, de ez nagyon erős szag), nagyon irritálja a bőröm, erre sajnos csak később jöttem rá. Kaptam/vettem Amerikában a Sephorából és a Cult Beautyról is, mikor megjelent ott a márka (tehát friss szállítmány érkezhetett), és mindegyik alkalommal már a kinyitáskor is oxidálódott volt. A középső szinten volt az oxidálódásban, tehát még használható, de nem sokáig. Pár hét (kevesebb mint 1 hónap) után viszont már a kidobandóan oxidálódott kategóriába került, így a miniket öntöttem a testemre, a teljes kiszerelést meg a lábamra kentem el végül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

lillus09

2020. szeptember 30.

Ahogy az eddigi kommentelők, én is nagyon kíváncsi voltam erre a szérumra. Nagy kence rajongó vagyok, mindig szeretek kipróbálni új termékeket. Néhány éve netese böngészés során találtam rá a Cult Beauty oldalra és ott erre a márkára. Nagyon nagy hype van szinte az összes termék közül, ami nagyon kíváncsivá tett, hogy valóban megéri-e. C vitamonos szérumokat sokfélét próbáltam, koreait is és magyar márkákat is. Természetesen az árát én is sokkalom így első körben egy akció keretében rendeltem meg a kicsi kiszerelést a hidratáló szérummal együtt. Ahhoz képest hogy csak 10 ml nekem kb. majdnem 1 hónapig elég volt, de csak reggelente használtam. Az állaga ahogy írják is géles, picit ragadós de ha teszel rá fényvédőt vagy én egy Ren hidratálót szoktam, mivel HO-ban nem megyek reggel sehova, akkor ez a ragacsosság elmúlik, nekem ezzel nincs bajom. Viszonylag magas a hatóanyag tartalom, ami nekem kell is a pattanás utáni foltok halványítására, én elsősorban ezért veszem a c vitaminos szérumokat. Ebben szerintem hatásos, menzi alatt mindig előjön 1-2 sárga cuccal teli pattanás, amit megfeleő módon kinyomok és utána kb. 1 hét alatt szinte teljesen el is tűnteti a piros foltokat. Bár igaz használom mellé a márka 1%-os retinolos szérumját is éjszakára, így lehet a kettő együtt hat. Teljesen áron, kb 25.000 ft körüli van és csak 30 ml, én ekkora összeget már egy Image szérumért kiadtam, annál talán jobb. Viszont nem tudom megéri-e ezt a magas árat, elképzelhető, hogy egy akció keretében újra veszem és akkor kiderül a hosszútávú hatása is. Talán megéri a hypot, a 10 ml-s kiszerelést javaslom mindenkinek kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 30.

Sztellaaaaa

2020. április 21.

Alig vártam hogy kipróbálhassam végre ezt a szérumot, rengeteg jót hallottam róla.
A csomagolása, a zárása, a formulája kiváló!
Bár az erőteljes narancssárga színe hajlamos megfognia textíliákat, és sokáig ragacsos felvitel után.
De amit ígér azt teljesíti. Drága, de megéri!
Biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

A csomagolása, a zárása, a formulája kiváló!
De amit ígér azt teljesíti. Drága, de megéri!
Biztos hogy újra fogom venni.

KezdoManias

2019. október 23.

A "The Littles 3.0" csomag részeként érkezett - a hidratáló krém mellett ez lett a kedvencem. Kicsit ragacsos, sárgás árnyalatú, olajos/géles kis csoda.
A mini kiszerelések csomagolása annyira életvidám, színes, ugyanakkor letisztult, hogy tényleg öröm naponta többször is turkálni a csomagban. Szoval a felhasználói élményre nem.lehet panaszom:)
A cucc maga egész gyorsan felszívódik, nekem 2-3 pumpálásnyi kerül az arcomra a mini kiszerelésből (lehet, hogy a normál csomagolás pumpája nagyobb adagokat ad ki). Gyorsan beszívódik, bár szoktam neki időt hagyni, mielőtt magamra öntöm a többi kencémet.
Úgy látom, hat. Bár más nehézfegyverekkel is tüzelek a vízhiányos-felnőttkori aknés bőrömre, sajnos nem elég hatásosan, úgy érzem, hogy ez a cucc most tényleg javított valamit kb. 2 hetes használat után. Kevesebb patim jött elő, picit egységesebb lett a börképem is, pedig erőteljesen hajlamos a pigmentacióra, foltosodásra.
Hajlamos vagyok ész nélkül költeni kencékre, de sajnos ebből a teljes kiszerelés árcéduláján felszalad a szemöldököm. A kis kiszerelésből.viszont be-be fog9k szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

edeseper

2019. október 18.

Rendeltem a miniből, elképesztő látványos változást hozott az arcomon, halványabb hegek, kisimult bőr, finom pórusok, az egész arc ragyog. Végül a borsos ára miatt mégis inkább gondoltam adok egy esély a PC c-vitaminos boosterének. Nah, az lófütty ehhez képest. Úgyhogy most megveszem ismét a minit (a hidratáló szerummal), mert kicsit számoltam: ml-re bontva fele annyiba kerül a mini, mint a teljes kiszerelés. (Wtf:)) amúgy is gyorsan romlik, elég a kicsi. Így máris jobban megéri!!! 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

zalla

2019. október 15.

Egy ideje nem használhatok retinolt, ezért úgy gondoltam, helyette beruházok egy rendes C-vitaminos szérumra. Egy travel size mérettel próbálkoztam, de nem bánom. Eléggé nagyot puffantam így is. Gélnek hirdetik, de inkább egy narancssárga ragacsos folyadék. Az illata nem éppen kellemes, de elviselhető. A felvitele trükkös: Ha sokat viszek fel belőle, ragad. A ragacsos érzet egész nap elkísér, és fénylik a fejem mint a diszkógömb. Keveset felvinni nehéz az állaga miatt, és nehéz egyenletesen eloszlatni. De ha sikerül, akkor elfogadható a helyzet. A hatása: tényleg halványítja a foltokat, hegeket. Anti-ageing szempontjából lehetetlen nyiltakozni ennyi idő alapján, de mondjuk, hogy elhiszem, hogy működik. Nem mondanám rossz terméknek, de ennyi pénzért azért én többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

TheEvii00

2019. augusztus 14.

Ez a szérum egy csoda! Annyira gyönyörűvé varázsolta az én pattanásos, heges arcbőrömet 3 hét alatt, hogy csak pislogok. Gyönyörűen halványítja a hegeket és ilyen, hogy az én arcomon ne legyen egy pattanás se? Soha nem volt még serdülőkorom óta... Annyira sajnálom, hogy ennyire drága, valószínűleg soha nem fogom tudni megengedni magamnak, hogy megvegyem a nagy kiszerelést, de havonta egyszer a kicsiből bevásárolok, mert ilyet még soha nem tett semmi se az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

natulcien

2019. május 14.

Szintén DE mini szettben próbáltam a 8 ml-is kiszerelést, egy beaconos illatú sárgás gél, amit reggelente használtam. Nagyon szerettem, jó hatása volt, de jelenleg nem győzött meg, hogy többet tudna, mint más c vitamin szérumok jóval olcsóbban. Nem tudok róla rosszat mondani, de szerintem nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, annak ellenére, hogy tényleg egy jó kis szérum.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.