Drunk Elephant

Ár:   $80   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   külföld, online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2015. december 10.

Ár:   $80
Lelőhely:   külföld, online külföldről
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Gél formulájú szérum 15%-os C vitamin tartalommal.

KezdoManias

2019. október 23.

A "The Littles 3.0" csomag részeként érkezett - a hidratáló krém mellett ez lett a kedvencem. Kicsit ragacsos, sárgás árnyalatú, olajos/géles kis csoda.
A mini kiszerelések csomagolása annyira életvidám, színes, ugyanakkor letisztult, hogy tényleg öröm naponta többször is turkálni a csomagban. Szoval a felhasználói élményre nem.lehet panaszom:)
A cucc maga egész gyorsan felszívódik, nekem 2-3 pumpálásnyi kerül az arcomra a mini kiszerelésből (lehet, hogy a normál csomagolás pumpája nagyobb adagokat ad ki). Gyorsan beszívódik, bár szoktam neki időt hagyni, mielőtt magamra öntöm a többi kencémet.
Úgy látom, hat. Bár más nehézfegyverekkel is tüzelek a vízhiányos-felnőttkori aknés bőrömre, sajnos nem elég hatásosan, úgy érzem, hogy ez a cucc most tényleg javított valamit kb. 2 hetes használat után. Kevesebb patim jött elő, picit egységesebb lett a börképem is, pedig erőteljesen hajlamos a pigmentacióra, foltosodásra.
Hajlamos vagyok ész nélkül költeni kencékre, de sajnos ebből a teljes kiszerelés árcéduláján felszalad a szemöldököm. A kis kiszerelésből.viszont be-be fog9k szerezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

edeseper

2019. október 18.

Rendeltem a miniből, elképesztő látványos változást hozott az arcomon, halványabb hegek, kisimult bőr, finom pórusok, az egész arc ragyog. Végül a borsos ára miatt mégis inkább gondoltam adok egy esély a PC c-vitaminos boosterének. Nah, az lófütty ehhez képest. Úgyhogy most megveszem ismét a minit (a hidratáló szerummal), mert kicsit számoltam: ml-re bontva fele annyiba kerül a mini, mint a teljes kiszerelés. (Wtf:)) amúgy is gyorsan romlik, elég a kicsi. Így máris jobban megéri!!! 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

zalla

2019. október 15.

Egy ideje nem használhatok retinolt, ezért úgy gondoltam, helyette beruházok egy rendes C-vitaminos szérumra. Egy travel size mérettel próbálkoztam, de nem bánom. Eléggé nagyot puffantam így is. Gélnek hirdetik, de inkább egy narancssárga ragacsos folyadék. Az illata nem éppen kellemes, de elviselhető. A felvitele trükkös: Ha sokat viszek fel belőle, ragad. A ragacsos érzet egész nap elkísér, és fénylik a fejem mint a diszkógömb. Keveset felvinni nehéz az állaga miatt, és nehéz egyenletesen eloszlatni. De ha sikerül, akkor elfogadható a helyzet. A hatása: tényleg halványítja a foltokat, hegeket. Anti-ageing szempontjából lehetetlen nyiltakozni ennyi idő alapján, de mondjuk, hogy elhiszem, hogy működik. Nem mondanám rossz terméknek, de ennyi pénzért azért én többet várnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

TheEvii00

2019. augusztus 14.

Ez a szérum egy csoda! Annyira gyönyörűvé varázsolta az én pattanásos, heges arcbőrömet 3 hét alatt, hogy csak pislogok. Gyönyörűen halványítja a hegeket és ilyen, hogy az én arcomon ne legyen egy pattanás se? Soha nem volt még serdülőkorom óta... Annyira sajnálom, hogy ennyire drága, valószínűleg soha nem fogom tudni megengedni magamnak, hogy megvegyem a nagy kiszerelést, de havonta egyszer a kicsiből bevásárolok, mert ilyet még soha nem tett semmi se az arcommal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

natulcien

2019. május 14.

Szintén DE mini szettben próbáltam a 8 ml-is kiszerelést, egy beaconos illatú sárgás gél, amit reggelente használtam. Nagyon szerettem, jó hatása volt, de jelenleg nem győzött meg, hogy többet tudna, mint más c vitamin szérumok jóval olcsóbban. Nem tudok róla rosszat mondani, de szerintem nem fogom megvenni a teljes kiszerelést, annak ellenére, hogy tényleg egy jó kis szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

dianae

2019. március 31.

Nekem nem igazán jött be, nem láttam nagy változást és a szaga is szörnyű plusz nagyon hamar megromlott :/ a kiszerelés viszont nagyon ötletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 31.

pancsolos84

2018. november 8.

Nagyon kíváncsi voltam. Iszonyatosan nagy hype övezi a DE termékeket, szinte kivétel nélkül ódákat zengenek róla. Október óta Európában is elérhető lett egy részük. Repült hozzám a mini kit. Nem gondolom, hogy mind kivétel nélkül csodaszer. De ez..
Használom most már 3 hete. Narancsos, ragacsos géles valami jön ki a pumpából, aminek ráadásul igen fura szaga van. Nekem a meggyújtott gyufa jut róla eszembe (de olvastam bacon-t is). Van, akit ez zavarhat. Nagyon ragad. De azonnal beszívódik és az illatot is elnyomja a következő réteg.
Több C-vitaminos szérumot próbáltam már. Egyiktől sem dobtam magam hanyatt. Ragadtak, fémesek voltak, hűtőben felejtettem őket. (A Murad-é nem volt rossz) De ez.. Ez előtt fejet kell hajtanom. Látványosan és gyorsan halványít (sajnos most van mit) a foltjaimon. Anti-agingről még nem nyilatkoznék.
Jön a nagy kiszerelés.
Arra azért figyeljetek, hogy nem érdemes betárazni ebből sem, mert gyorsan lejár!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Jön a nagy kiszerelés.

lulley93

2018. október 22.

Az osszes eddig altalam probalt DE termek nagyon jo, semmi rosszat nem tudok rola mondani. Tokeletes osszetevok (es nem, nem attol tokeletes valami, hogy teljesen natur), nagyon jo csomagolas (szep is, de itt most az airless pumpra gondolok). Nekem nagyon tetszik az allaga. Folyos, de valahogy megis suru, olyan, mintha szilikonos lenne, pedig nincs benne. Jol terul, keves is eleg belole. Nem irrital, pedig magas a hatoanyag tartalma.
Eddig csak kicsiben probaltam, de mar uton van felem a nagy kiszereles is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Eddig csak kicsiben probaltam, de mar uton van felem a nagy kiszereles is.

Thumpa84

2018. október 20.

Nagyon szeretem! Egy éve szemezek vele, nagyjából akkor kezdtek el róla beszélni azok bloggerek akik hasonló problémával küzdenek, mint én. Az ára elég húzos, DE ez egy szérum nem krém. Az összetevők és a hatékonyság is más. A böröm élettel teli és ragyogó, a foltjaim szépen egységesedenk. Látom, hogy szertei a bőröm, nekem ez elég megyzőző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Ferulic Acid, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Ethoxydiglycol, Glycerin, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Sodium Hyaluronate, Algae Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Propanediol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Glutamylamidoethyl Imidazole
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Imudilin fantázia néven gyártott dipeptide féle, ami a gyártó szerin védi a bőrt a környezeti ártalmaktól és segíti a természetes sejt megújulást.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.