Drunk Elephant

Ár:   £30   Kategória:   Fényvédők
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klaris171, Módosítva: 2019. július 11.

Ár:   £30
Kategória:   Fényvédők
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Tisztán fizikai, magas fokú védelmet biztosító színezett fényvédő.

lulley93

2020. október 29.

Nem írnám le ugyanazt, mint a nem színezett verziónál, olvassa el ott, akit érdekel. Ide annyi pluszt tudok írni, hogy nem jó ez a szín világos bőrre. Fekete bőrűeknek meg túl világos. A közepesen barna, narancssárgás tónusú bőrre lehet csak jó, amúgy elüt, ha jól megnézzük. Persze, ha nem használ valaki eleget, akkor úgysem látszik. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

BTLaura

2020. január 19.

Az őrületesen jó vélemények miatt szereztem be egyet Black Friday alkalmából, mert amúgy iszonyat drága, de ekkora csalódásom rég volt. Minden alkalommal elfintorodom, ha eszembe jut, hogy használjam. Veronika véleménye teljesen helytálló nálam is. Ronda "szolis narancssárga" színt kapok, nem fér össsze sem hidratálóval alatta, sem sminkkel felette. A szaga (!) mint az avas olaj. Próbáltam keverni más fényvédővel, hogy tompítsa a színt és az olajos érzetet, de a végeredmény ugyanolyan elkeserítő. Fájó szívvel, de azt hiszem kukáznom kell, mert nem tudom hogy lehetne működésre bírni. A Clinique City Block mérföldekkel veri minden szinten.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Veronika8614

2019. november 10.

En nem tudom mit csinalok rosszul, mindenhol csak azt olvasom h dicserik, de rolam valahogy 'lefoszlik', kukacosodik, pereg, SEHOL nem olvastam ilyet, hogy barkinel ez lenne, negativ velemenyeknel az olajos finishet szoktak felhozni,ami nekem tetszene.
Eloszor azt hittem, az elotte felvitt hidratalo miatt van, volt hogy vartam, mig az beszivodik, csupasz borre is probaltam, es akkor kevesbe, de ugyanugy kukacosodott.
Nagyon nagyon sajnalom, mert nem olcso es szamomra penzkidobas, es az egesz markara haragszom, hogy ilyen termeket hogy adhatnak ki, de kozben, mivel mindenki dicseri, nyilvan felmerul hogy en csinalok rosszul valamit, de megis mit lehet egy kremmel, felkenem es ennyi, mi lehet a baj?
Ha keveset hasznalok, kevesbe, de valamennyire mindenkepp, szoval nincs tobb otletem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Antioxidánsok: Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Juice Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Propanediol, Sclerocarya Birrea Seed Oil, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Acetyl Glucosamine, Sucrose, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.