Nivea

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: durczi, Módosítva: 2015. január 26.

Kategória:   Dezodorok

duplaperec

2013. október 29.

Nagyon szerettem egy időben, kár, hogy már nem gyártják. Nekem a száradásával volt csak gondom (hosszú percekig tartott) Az illata a megszokott finom krémes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 29.

edi74

2013. március 26.

sokat elhasználtam. isteni illata van és nekem hatásos az izzadás ellen is. volt ugyanennek a dry comfortnak egy kis keskeny, táskába való változata, azt is imádtam, de azt már jó ideje nem látom. viszont ez még ausztriában fellelhető, kb. 1-2 hónapja vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 26.

Jazz-meen

2012. július 15.

Az illatát nagyon-nagyon szeretem, a hatása sem lenne rossz, nem izzadtam tőle vagy legalábbis nem büdösödtem, de számomra használhatatlan. Ha befújom magam, villámgyorsan a testemhez szorított karral kell(ene) várnom, hogy megszáradjon vagy beszívódjon, de ha nem vagyok elég gyors, csorog végig a hónaljamtól az oldalamon egész le... és túl sok nem marad a hónaljon, hogy védjen :P másik negatívum, hogy elég drága, ezért nem veszem többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Endi

2011. december 28.

Aluminiumos deo létére nem volt hatásos az izzadság ellen. Ma már nem vennem még, nem is használnám. Egyetlen pozítvuma a kellemes illata. Vannak sokkal tisztább, és emberbarátabb dezodorok, amik nem tartalmaznak aluminumot, és érdekes módon mégis működnek. A lötyit kiöntöttem, a flakonjába tettem illóolajat, kis alkoholt és vizet - átminősítettem WC illatosítónak. Így minden a helyére került!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 28.

Druszilla

2011. szeptember 30.

Az illata tetszett, még a legtűrhetőbb a nivea deók közül. Sokkal jobbak vannak nála. A pumpás kiszerelés viszont követendő!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 30.

Judiit

2011. július 1.

Anyukám kedvence már évek óta. Finom az illata és számára megfelelő az izzadás megakadályozására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. július 1.

superhero

2011. március 13.

Nagyon finom illatú és hidratáló hatású, de tényleg nem tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. március 13.

Nagyon finom illatú és hidratáló hatású, de tényleg nem tartós.

Hügieia

2011. március 5.

Már 3-at elhasználtam.. Ha nagyon meleg a helyzet, meglátszik a folt, de az illata jó és környezetbarát...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 5.

nemesanita

2011. február 23.

Csatlakozom az elöttem szólóhoz!Nagyon finom illata van.A probléma nekem az volt vele,hogy nem igazán véd az izzadástól.Nekem legalábbis nem volt jó,nem tartós.Nagyon izzadósoknak nem ajánlom!inkább ugyanennek a stiftes változatát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. február 23.

durczi

2011. január 6.

környezetbarát :-)

Környezettudatossági szemponból tértem át nemrég a jól bevált Nivea dezodorom pumpás változatára. Még meg kell szoknom, hogy másfajta a mechanizmus, de az illatával elégedett vagyok -- nem úgy, mint az ugyanebből a fajtából kapható másik illattal (Fresh Natural).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. január 6.

környezetbarát :-)

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil