Dsquared²

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. július 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás-aquás

Fejjegyek: neroli, jázmin, citrom

Szívjegyek: pézsma, napraforgó, ibolya

Alapjegyek: virginiai cédrus, vetiver, ámbra

Ár: 1000 ft + postaköltség , Eladó: Colette221
Állapot: frissen kifújva 5 ml üveges parfümszóróba, Helyszín: --, fizetés: foxpost automatába, postán maradó, ajánlottként

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kvin

2020. június 11.

Akartam fát, akartam erdőt, fatörzsön telepedő mohát, lomb alatti hűs árnyékot, rengeteg mélyén nyíló ibolyát, egy harmat gyöngyözte tisztást.
Ehelyett kaptam egy igen érdekes, változékony, jó hatósugarú, de sajnos nem túl felkavaró illatot.
Szeretem a "hideg" illatokat, a fémes, fanyar, vagy éppen a "femme fatale" fűszeres dögöket, éppen ezért bíztam az ibolyában és a "wood"-ban, ami az elején még talán meg is volt.
Egy, az átlagosnál fűszeresebb unisex illatként indult, gondoltam "hm, jó lesz ez", majd szépen kezdett édesedni, először púderesebben - "oké, már eltértünk az eredetitől, de ez még belefér, legalább érdekes" -, majd egyre eltolódott virágos irányba, amit már nem szívesen tolerálok. Órák múlva is finom, de olyan, mintha már éreztem volna valahol, nem egetrengetően különleges illat. Legalábbis rajtam. (Új illatélményemhez, Sean John - Unforgivable Woman-hez hasonlít, de abban több rafkót érzek)
Nagyon egyet tudok érteni Burya véleményével, azaz: "Rajtam sajnos nagyon édes lett, csupa-csupa ibolya és jázmin, de semmi fa. :( Aki szereti az édeskés, de nem töményen édes virágillatot[ ...], annak tetszeni fog." Kiegészítve annyival, hogy rajtam még az ibolya is nyomokban fedezhető fel, csak az elején, illetve végig ott van az, de a jázmin (és így a többi együtt) annyira uralkodik, hogy a végén nem tud elég "hűvös" lenni, elnyomja az édeskés összhatás.
Vetiver, cédrus, hol vagytok?!
Összességében nagyon finom illat, de az a típus, ami helyett mindig máshoz nyúlnék és a végén ott árválkodna, holott igen finom, de nem az, amit kifejezetten szeretnék birtokolni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 11.

Vetiver, cédrus, hol vagytok?!

wildrose

2019. október 4.

Kifújáskor halványan friss, citrusos, aztán könnyű ibolya és egy kis édeskés vaníliavirág, leszáradása pedig hűvös, cédrusos, vetiveres. Csodás fás illat, egy szikrázó, de még hűvös tavaszi erdő képzetével. Rajtam elég intenzív és elég tartós is. Szuper, egyedi illat, nagy szerelem a miénk.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 4.

2019. május 27.

Esős, borongós időben kifejezetten szeretem. Az eső áztatta erdőt juttatja eszembe (és azt, hogy nem eshet örökké:) Üvege szelíd-szolid rózsaszín némi fás beütéssel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 27.

Colette221

2019. április 24.

Szülinapomra kaptam a páromtól. Nagyon örültem neki. Általában az édes, virágos, csíkhúzós illatokat szeretem, de vannak időszakok és alkalmak, mikor azok nagyon erősek és fullasztóak..
Ez egy kellemes komfort illat. A tartóssága inkább jónak, mintsem tökéletesnek mondható, de nem baj, ez nem von le semmit sem az értékéből. Rajtam főleg a jázmin és az ibolya dominál. Ez lesz a tavaszi és nyári parfümöm, de szerintem a hidegebb időben is szeretni fogom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Kobayasi

2019. január 11.

Kedvenc téli parfümöm, már 2x is megkérdezték mi van rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

Kedvenc téli parfümöm, már 2x is megkérdezték mi van rajtam.

Bridddzs

2018. november 1.

Nagyon finom parfüm. Egy vásárlásom mellé kaptam egy mintát ajándékba. Magamon még nem próbáltam, csak egy fújást a levegőbe, de így elsőre nagyon tetszett. Még jövök egy frissítésre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

Zelmora

2018. január 23.

Egy újabb rejtett gyöngyszem a nagy nevek kínálata között - sokáig vacilláltam, barátkoztam vele. Mindenáron egy különleges, fás, de nem túl édes és kommersz női illatot kerestem. Papíron szagolva elrettentett - az illat első fél órája tényleg kicsit érdekes, nekem kissé uborkás zöldfűszeres hatás, de örülök, hogy végül kivártam és adtam neki esélyt, ugyanis ez után egy szomorkásan szép, mély, virágos, szinte mézes erdei illatfelhő következik. Nem működnek rajtam az ibolyás illatok különösebben mert nagyon púderesre száradnak, de ez valamiért megfogott, nem mellesleg a csomagolás is gyönyörű.

Update: A randim ezzel az illattal a 30ml-s kiszerelés végéig tartott, arra jutottam hogy ugyan különleges, de nem akarom újravenni, illetve összességében nem túl tartós. Ettől függetlenül a kompozíció megérdemel 4 csillagot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 23.

gyooongyi

2018. január 17.

Ahogy már mások is elmondták, az ibolya és az erdő kedvelőknek kötelező!
Ez az első illat, ami a gyermekkoromba röpített. Ilyen volt az illata anyukám ágyának, amikor reggel belebújtam. Emlékszik valaki arra az ibolya illatú, kis tubusos kézkrémre, ami a 80-as, 90-es években volt forgalomban? Hmm, az művelte a csodát...
Pont úgy viselkedik az ibolya illat ebben a parfümben, mint tavasszal az igazi társa.. sétálsz gyanútlanul és egyszer csak megcsap a bódulat.
És az erdő része... nagyon féltem tőle, mert a leírások igazi erdő illatot emlegetnek, amit nagyon jól ismerek, mert erdő mellett lakunk és erdő járók vagyunk.. és szeretem is, persze, de azért nem minden részlete parfümbe illő:-D Nem ért csalódás, csak meglepetés. Mert tényleg azt kell, hogy mondjam, az igazi erdő illatára emlékeztet, fás és zöld is... de minden részlete csuda finom... talán az erdő finomított, parfümre lefordított illata... vagy ha lenne erdő illatú szappan, ilyen illatú lenne?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 17.

Ahogy már mások is elmondták, az ibolya és az erdő kedvelőknek kötelező!

wiky0210

2017. december 27.

Rajtam ennél a parfümnél végig a fás jegyek dominálnak, emellett érződik az ibolya és a jázmin is, de nem tolakodóan. Nálam ez az a parfüm, amit mindenki megkérdez, hogy micsoda, mert isteni illata van és tartós is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

angelina69

2017. október 27.

Egy kicsit hezitáltam, hogy írjak-e erről az illatról. De végül is úgy voltam vele, hogy más illatról is írtam már negatív véleményt. Elvégre az is vélemény, és én nem reklám manager vagyok, hogy az eladásokat növeljem. Én csak annyit szeretnék tudatni veletek, hogy egy illat többféle lehet, és tényleg egyén függő, hogyan viselkedik. Ami a fenti illatot illeti... Nem akarok köntörfalazni, rajtam borzalmas volt. Egyszerűen nem tudott úgy kibontakozni, hogy viselhető élményt adjon. Kezdetektől fogva szúrós, savanyú, karcos valami volt rajtam. Mintha almaecetet kentem volna magamra. Úgy fél óra után valamelyest tompult a szúrósság, de a savanyú felhang végig megmaradt. Szerencsére nem volt túlságosan tartós. Kb 3 óra múlva teljesen eltűnt. Megkönnyebbülés. Miért nem mostam le? Kíváncsi voltam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 27.

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Geraniol, Citronellol, Coumarin, Farnesol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 5 Lake / CI 19140

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Lilás piros.