Dsquared²

Ár:   6930 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gerbaud, az összetevőket feltöltötte: Hecate, Módosítva: 2018. augusztus 28.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-fás

Illatjegyek: zöld jegyek, virginiai cédrus, virágos jegyek, vetiver, pézsma, ibolya levél, galbanum, fenyőfa, ámbra

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

GIldi

2018. december 7.

Könnyed, virágos, kissé fanyar, maszkulin illat. Nagyon tetszik, de sajnos rajtam 1-2 óra elteltével semmi sem marad meg belőle. Csak 1 ml-es mintát vettem belőle. Sajnálom, nagy kedvenc lehetne. A tartósság miatt 4 pont. Másnál hátha jobban vizsgázik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

karakumsivatag

2018. április 20.

Jó néhány évvel ezelőtt volt egy kolléganőm, aki nyáron mindig férfiparfümökben illatozott. Akkoriban én ezen nagyon meglepődtem, most viszont én is megszállottan keresem a férfi parfümöt, amit majd nyáron hordani fogok. Így kimondottan a vetiver füvet tartalmazó parfümök között keresgéltem, ami számomra felismerhetően meghatározza ezeket a könnyed, légies, fás parfümöket, így találtam meg a She Wood Velvet Forest-et. Olvasgattam a leírásokat zöld és fű!! és elképzeltem magamnak egy virágos, UBORKÁS illatot, úgyhogy amikor megérkezett, borzasztóan csalódott voltam. Próbáltam győzködni magamat, ha Morillas úr is belepancsolt, az nem lehet rossz, de eltartott néhány napig, amíg összebarátkoztunk. Az első pár percben csak a füvet érzem, de nem a virágos-harmatos rét illatát, hanem a szénát. Aztán jó félóra múlva kezdenek előjönni az virágok is, főleg az ibolya. Szeretem a maszkulin illatokat, úgyhogy szeretni fogom ezt is, nyáron nagyon üdítő lesz. Tulajdonképpen csak az a bajom vele, hogy jobban szeretem az egyszerű, lineáris illatokat, az olyanokat, amik az elejétől fogva ugyanazt nyújtják. A Chanel 19-hez hasonló átváltozó művészekhez még szoktatnom kell magamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 20.

Grafitzsiraf

2018. február 12.

Ár/érték arányban a legjobb parfüm, amivel valaha találkoztam, illatszereim állandó és oszlopos tagja. Egyértelműen zöld, pont ezt szeretem benne, tavasztól őszig használom. Tucatnyian kérdezték már tőlem, hogy mi ez az illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 12.

a12smuk

2016. március 16.

Igazi, hamisítatlan tavaszillat....kicsit zöldebb mint a She Wood, és talán kevésbé ibolyás.Az időjárás ugyan most nem a tavaszt idézi,de ő mindenképpen!Vele együtt várom már,de nagyon:))
Rajtam nagyon tartós-ja rossz a leírás,mert EDP ,nem EDT- Bond No. 9 High Line alternatíva,megfizethetően és nem rosszabbul,sőt.....
Letisztult design,a külcsín és a belbecs teljes összhangban. Szeretem:-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 16.

Letisztult design,a külcsín és a belbecs teljes összhangban. Szeretem:-)

sieszter

2015. szeptember 10.

Mintám van, és szerintem csak kifújáskor különbözik a She Wood-tól (amit nagyon szeretek), akkor érezni egy kis "fűszagot". Tetszik, de mivel kevésbé tartós, mint a She Wood és nincs belőle 100 ml-s teszter, nem fogok venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

Maniac girl

Korcsoport: >54
2013. december 14.

Nekem telitalâlat. A világ legjobb illata. Egyetlen baja van, hogy kicsit sem tartós. De csodás, friss, zöld, fás, és minden amit szeretek. No.1

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. december 14.

gerbaud

2012. február 10.

Nem rossz, de a She Wood sokkal-sokkal jobban tetszik. Ez már talán kicsit túl zöld, fanyar, fás. Nekem nem nyújta azt a harmóniát, mint az elődje. Ettől függetlenül ezt is szívesen használnám, kora tavasszal és késő ősszel egybeolvaszt a természettel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 10.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citral, Cinnamyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 33 Lake / CI 17200

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.