Dsquared²

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: diesel22, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2017. január 6.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: gyömbér, citrom, mangosztán, rózsabors, mandarin, neroli, rózsa, heliotróp, vanília, fás jegyek, ámbra

Most csak 7000 Ft ❄️ Dsquared² Want Pink Ginger
Ár: 8000 Ft plusz szállítási költség , Eladó: Lierre
Állapot: 100 ml-s kupakos teszter 2 fújás hiánnyal , Helyszín: Budapest, fizetés: foxpost, postán maradó, alkalmanként személyes átvétel a munkahelyemen, az Árpád hídtól pár percre (9 és 17h között)
6vilag

2019. szeptember 15.

Néhány vakvágány után próbálok egyre megfontoltabban, tudatosabban parfümöt vásárolni. Jó pár tesztelés után is azt éreztem, van benne valami "mágnes", ami miatt nekem bizony nagyon tetszik, ez talán a gyömbér és a rózsabors kombója lehet. A minta, amit mutattam a kolléganőmnek, neki is nagyon tetszett. Azt mondta ez az illat bulizós, csajos, dögös illat. Hát én mást gondoltam, szerintem meg egy friss, vidám illat, amiben van egy piciny kis maszkulinság is, némi vaníliával keverve, de egyikből sem sok. Már itt is érződik a kettőssége, ami sok mindenben kísérti ezt a parfümöt.
És rózsaszín kupak ide, vagy oda, ez bizony mégsem édes. Szerencsére.
Hát jól megfontoltam, mire megvettem. Gondolkodtam rajta egy évet is talán, ha nem többet. Sokat vártam rá, sokat fontolgattam. Két napot fújtam, és mikor már az enyém volt, azt éreztem nem tudunk együttműködni. Még szerencse, hogy volt kinek tovább adnom.
Ikrek a csillagjegyem és ebben is érzem a kettősséget. Egyszerre száraz és meleg, hűvös és távolságtartó. Hétköznapi és elegáns. Egy tipikus ambivalens parfüm, én nem is igen tudom kategorizálni, még napszaknak megfelelően sem.. Hideg v. meleg, este v. inkább nappal? Nem tudom, a pillanatnyi benyomás határozza meg, hogy illik-e az adott hangulathoz. Tetszett, de viszont mégsem tudtam viselni, mint sok mást sem.
A kolléganőmön viszont nagyon szeretem, jó, mert közel van hozzám, így nem teljes egészében kellett megválnom tőle, naponta élvezhetem. Rajta azt az arcát mutatja, ami megtetszett benne, a csavaros csípőssége. Rajtam inkább a vanília dominált, olyan "pipa" illatúan, azt pedig egyáltalán nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 15.

És rózsaszín kupak ide, vagy oda, ez bizony mégsem édes. Szerencsére.

Emmi27

2019. április 2.

A kedvenc téli illatom, melegen körbe ölel mint egy puha kötött pulcsi:) tetszik hogy édes, de mégsem émelyítő, rajtam picit füstössé alakul. 3 éve éreztem először az illatot, külön tetszik benne hogy azóta senkin nem érzem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 2.

GHettie

2018. december 4.

A sima Want pont a lineáris vaníliája miatt tetszik, a Pink is hasonló, de fűszerrel, rózsával. Nekem ez nem javít az alapillaton, bár érdekesebbé teszi. Sajnos nem vagyok trendi: szeretem a vaníliát, ráadásul a rengeteg vaníliás parfüm közt nehéz olyan finoman eltaláltra lelni, mint az anyaillatnál. Azért ő is finom, nyilván ízlés dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 4.

angelina69

2018. november 24.

Ezt egy abszolút trendi illatnak tartom. Vaníliás, édes, némi gyömbéres fűszerezettséggel. Mégsem áll szándékomban lehúzni, mert van benne valami... Nem az a nyomasztó, fullasztó édesség. Nem telepszik rám, a gyomromra, a fejemre. Az első pár óra egész jó a maga édes módján. A vége felé azonban olyan dohos vaníliás illattá alakul rajtam. Ez már nem igazán jó. Maga az illat egyáltalán nem az én ízlésem, és biztosan nem is fogom megvenni nagy kiszerelésben. Megkóstolni, megillatolni élmény volt, de ennyi, nem alakult ki közöttünk az a bizonyos kémia. Inkább hűvös időre való. A tartóssága rajtam az átlagos kb. 4-5 órát hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 24.

Vaslady

2018. augusztus 23.

Mivel már a Want tesóját megvásároltam 30ml-s példányban ,és ezen felbátorodva,belőle meg rendeltem egy pici mintát.
Hasonlitanak nagyon,bár a Want az vaniliásabb-fűszeres,ez az illat pedig még fűszeresebb de mégis vaniliás.
Elmondhatom,hogy nem lőttem mellé.
Rajtam ez az illat is tökéletesen működik.
És bár nem a legjobb ötlet +35 fokban tesztelni :-D,de tudom,hogy ősszel és télen jól fog teljesiteni.
Az őszre meg,már nem kell sokat várnunk,és amugy is a kedvenc évszakom,jó lesz új illattal kezdeni :).
Bőrön szépen ül,jellegzetes illat,nem hasonlit csak a tesójára,tetszik,hogy nem tucat,egyedi.
Az is külön erény,hogy extra tartós,még másnap is érezni,papircsikon ruhán is,sőt bőrön is.
Nekem még az üvege is bejön,olyan extravagáns,tetszik a pink kupak,mondjuk a tesó üvege is tetszik.
Jó nehéz,nem épp táska barát,de ilyen tartósság mellett,nem is kell magunkkal cipelnünk,szóval plusz pont neki :-D.
Egyetértek Cintiával,tényleg nem számit kinek tetszik vagy nem,az számit,hogy nekem jó,adja a pluszt,amit egy illattól elvárok.
Nem számit az ára,nem aranyban mérik,de itt is elmondhatom,hogy ebben az árkategóriában kiemelkedő.
Bizony újra csak azt tudom mondani,hogy egyedi,az emberek emlékezni fognak rám,ha ezt fogom viselni :).
A legtöbb csillagot adom neki,amit csak lehet :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

Elmondhatom,hogy nem lőttem mellé.
Rajtam ez az illat is tökéletesen működik.
A legtöbb csillagot adom neki,amit csak lehet :).

Bigris

2018. augusztus 22.

Ezt a parfümöt is januárban próbáltam először, mint több más parfümöt, amelyek akkor télen nem tudtak kibontakozni. Akkor rajtam ez a parfüm egy az egyben férfiillatként viselkedett. Mintha a férjem egyik parfümjét fújtam volna magamra. Utáltam, de még levakarni sem tudtam, annyira tartós volt. Most augusztusban vettem elő megint a mintát. Melegben az illat átalakult. Azt hiszem a gyömbér miatt az elején még mindig van minimális maszkulin beütése, aztán beédesedik és nagyon finom illattá válik. Rajtam elég nagy a hatósugara és tartós is. A hétvégén volt rajtam, és imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 22.

deluna

2018. május 24.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt. Rajtam tökéletesen működik. Füstösebb, karcos vanília, fás jegyekkel bolondítva. Napközben kevés, estére bátrabban lehet fújkálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 24.

Verona5

2018. február 9.

Mintából próbálva: egy szóval - szörnyű! Talán gyömbér, talán nem. Hogy mi ebben a pink, arra nem jöttem rá. Fél óra alatt lelapul az illat, édes geil semmivé lesz a bőrömön. Ettől a márkától ez egy igen gyenge eresztés lett. Ez számomra a NOT WANT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 9.

pomme

2018. január 2.

Rajtam ez olyan, mint a Mon Guerlain/Exclusif, csak levendula nélkül :O Kell! A gyömbér miatt vettem meg a mintát, de sajnos nem érzem benne. Viszont egy nagyon finom édes, krémes illat lesz a bőrömön.
Update: sajnos megnyanyásodik rajtam, de nagyon durván. :( Lemostam szappannal, fürödtem, és még mindig istentelenül erős és karcos az, ami utána maradt. Lehet, hogy az itteni víz az oka, hogy néhány illatot ilyen elviselhetetlenné tesz, de így sajnos nem tudom viselni :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Emesh

2017. szeptember 30.

Rajtam tökéletesen működik. Komponált illat, sokszínű, saját tapasztalatom és mások vélemény alapján mindenkin egyedivé válik. Nyilván nem mindenkin úgy, ahogy szeretné. Tartós, és tényleg egy csepp is elég belőle. Nagyon lassan fogy, így bőven megéri az árát. Nem érdemes felhőt fújni magunk köré belőle, mert akkor tolakodó lesz és harsány. De mértékkel kellemes, vonzó, különleges illat, a környezetem szerint is.
Teljesen más illatokat használtam régen. Őt pedig hónapok óta imádom. És valószínűleg még jó ideig fogom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Fényvédők: Octinoxate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Benzyl Salicylate, Limonene, Linalool, Coumarin, Citronellol, Geraniol, Citral
Színezékek: CI 14700, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 60730

Színező anyag. (Piros)