Duchesse

Ár:   545 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eviszv, Módosítva: 2019. január 11.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A külső intim terület különösen kíméletes tisztítására - nap mint nap. A kamilla kivonat és a tejsav az érzékeny bőr természetes pH-értékére van hangolva. A tisztaság állandó biztonságérzete, védelem és jó közérzet. Friss, enyhe illattal.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sisszy

2018. november 17.

Kellemes illatú, nem irritált, jól habzott, kedvező ár érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

Kellemes illatú, nem irritált, jól habzott, kedvező ár érték arány.

Ennie86

2018. október 2.

Nagyon jó kis lemosó! :) Olcsó, nem okoz irritációt, jó az illata.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Nagyon jó kis lemosó! :) Olcsó, nem okoz irritációt, jó az illata.

felicitas

2018. szeptember 7.

Évek óta használom. Két szülést követően is ezt használtam, sosem irritált, olcsó. A többit leírták előttem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

juditkaa70

2016. május 13.

Nagyon elszaladtak az árakkal mind a Rossmanban,és a Dm-ben egyaránt. A lactacyd ára,azért elég húzós lett,és nem tud semmivel sem többet. Bár nagyon szeretem,de áttértem a Vionell és a Intima Liasan intim mosakodó gélre. Ilyet édesanyámnak vásároltam,és nagyon elégedett vele. Szerintem nagyon szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

tonic

2016. április 9.

Tulajdonképpen annyira sokalltam a Lactacyd árát, hogy néztem egy másik alternatívát: összetevői ennek sem sokkal rosszabbak,ára lényegesen jobb, gondoltam egy próbát megér, hiszen tejsav és kamilla tartalmú. Eddig bevált, remélem hosszabb távon is. Ha nem, keresek majd másikat,bár olyan,ami szép összetevőkkel rendelkezik és még viszonylag olcsó is, szerintem nem is létezik.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 9.

eviszv

2016. február 9.

Kedvencem a kategóriában. Nagyon tetszik az állaga. Az adagolása praktikusabb lenne nyomófejjel, de ez a termék érdemeiből nem von le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 9.

KuliKali

2016. január 13.

Használom,szeretem,az elején azt hittem irritációt okoz,de kiderült,hogy nagyon jó termék,az illata is kellemes,természetes,nem szárít.Állagra kicsit fura volt először,de már megszoktam,nem a legjobb mosakodó,az avonosat jobban szerettem,de vele is meg vagyok elégedve.

Up:Mióta minden nap használom, még jobban megszerettem.Védelmet nyújt,pedig elég érzékeny vagyok ilyen téren,de mióta használom semmi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol