Duchesse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kata, Módosítva: 2016. március 2.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Müllerben kapható sajátmárkás intim mosakodógél.

Dancy08

2015. február 8.

Ez az első ilyen mosakodó gél amit használok mindenképpen SLS menteset szerettem volna és végül ezt választottam amit jól tettem, mert tényleg jó és isteni illata van nekem ilyen dove-ra emlékeztető. Jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Cipriana

2012. december 28.

Ár-érték-összetevők arányban a legjobb intim lemosó. És hozzátenném, hogy megújult a csomagolása, múlt héten már fehér tubusban árulták sötétkék felirattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 28.

Maniac

2012. november 12.

Teljesen elégedett vagyok vele, hiszen jól, de gyengéden tisztít,megfelelően habzik, kellemes az illata és az ára is kedvező. Az összetevőiért plusz pont. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 12.

Wyctorie

2012. november 12.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, és mert láttam a szép összetevőit, gondoltam semmi problémám nem lesz vele. Sajnos nem így lett, pár nap után rettentően irritált, így odaadtam anyukámnak. Ő nem érzékeny az ilyenekre, de 2 hét után ugyanazt tapasztalta, mint én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 12.

goczolodi

2012. május 7.

Az itteni "jó" vélemények alapján döntöttem úgy, hogy kipróbálom, és nem csalódtam. Finom krémes habja van, nem irritálja a bőrömet, kellemes friss érzetet biztosít egész napra, és nem utolsó sorban az enyhe folyásomat is teljesen elmulasztotta. Én csak ajánlani tudom mindenkinek, mert sokkal többet ér a drágább társainál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 7.

szambi

2012. február 28.

Jó! Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 28.

Jó! Megéri az árát.

Széncinke

2012. február 10.

Ez a legjobb intim mosakodó, amit eddig használtam. Ár/érték aránya szuper, nagyon olcsó! Az összetevőit nem igazán lehet kifogásolni, más, jobban reklámozott termékekben sokkal rosszabb összetevők vannak (pl Lactacyd). Egészen enyhe illata van, kellemes krémes habja van, és nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Q.

2011. december 6.

A Sensitivet jobban szeretem, de ez is nagyon jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 6.

A Sensitivet jobban szeretem, de ez is nagyon jó:)

Debbie

2011. november 17.

Tény, hogy ez nem egy agyonreklámozott termék, és csak a Müllerben kapható, de ár-érték arányban verhetetlen. Különösen ha megnézzük az összetételét! Mert szerintem egyáltalán nem mindegy mit kenünk "oda". Néhány hónapja 500 Ft körüli áron vettem - ami szerintem vicc egy natúr intim lemosóért - és azt hiszem maradok is ennél mert nekem bevált. Ha jól emlékszem kétféle illatban kapható, a rózsaszín a Sensitive, annak is jó az illata, összetételben szinte ugyanez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 17.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Glycerin, Sorbitol, Urea, Persea Gratissima (Avocado) Fruit Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Ethoxydiglycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Az aminosavak csoportjába tartozik, vízmegkötőként használatos. Lásd glycine.

Az avokádó termésének kivonata. A CosIng szerint emollient, hidratáló, bőrkondícionáló, bőrkisimító hatású összetevő.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.