Ducray

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Passzé, Módosítva: 2012. június 11.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Samponok

A hajhullás megelőzésére, valamint a kopaszodás, hajhullás kezelésének kiegészítőjeként ajánlott.

kobarbika

2016. március 21.

A hajhullásra és a hajszálak megerősítésére nálam bevált, bár nekem szerencsére csak kisebb problémám volt és az is csak időszakosan.
Krémes állagú, nem habzik annyira, mint a samponok általában. A hosszútávú használatának hatásairól nem tudok írni, ugyanis nekem már egy flakon után használt, ezért nem vettem újra. Viszont ha ilyen problémám lenne, akkor újból ezzel próbálnám megoldani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

mariska6

2015. június 3.

Tényleg jó hajhullásra, erősít, nagyon jól tisztítja a hajtöveket és a fejbőrt is. Utána lassabban zsírosodik a haj, de szerintem a normálnál szárazabbat már szárítja is, mindenképp kell balzsam a hajvégekre. Kb. 1,5 év után elégelte meg a hajam.
Negatívuma, hogy a bőröm erre is érzékeny volt.:( Másnapi vörös arc, viszkető arcbőr. Viszont a fejbőröm nem viszketett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Nicotinate
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Biotin, Panthenol, Pyridoxine HCL

Polyethylene Glycol származék. Olyan emulgeálószer, amely hatékonyan segíti a vizes készítmények sűrűsödését, gélesedését és stabilitását. Az összetevővel általában tisztító készítményekben, péládul samponokban, tusfürdőkben találkozhatunk. (forrás)

Emulgeálószer, átlátszatlanná tevő és bőrjavító anyag.