Duru

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Echan, Módosítva: 2011. szeptember 8.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok

Teddy

2013. augusztus 5.

Nyaraláshoz vettem, az állaga tényleg nagyon síkos. Nekem nem nagyon jött be, mert kicsit szárítja a bőrömet, de az illata nem rossz. Szerintem csak kézmosásra fogom a maradékot elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 5.

plinka

2013. július 26.

Jók ezek a szappanok. Nekem vízhiányos a bőröm, ezért glicerin szappant használok. Ha épp a Rossmann-ban járok, ezt szoktam megvenni. Meg vagyok vele elégedve. Baromi olcsó. Kicsit több mint 100 Ft, asszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. július 26.

heno

2013. március 26.

Nem volz rossz szappan, csak nekem kifejezetten nem jött be. Már nem is tudom mit csinált, talán nagyon szárította a bőröm. Meg irtó lassan fogyot...:/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. március 26.

Kispitypang

2013. február 2.

Imádom ezt a szappant! A Duru Herbal Care szappanok az egyetlenek, ez eddig általam próbáltak közül, amik nem szárítanak! Ez hatalmas pozitívum.
Ezen kívül pedig kellemes illatuk van, megfelelően tisztítanak. (Bár azt meg kell jegyeznem, hogy egy fokkal kevésbé, mint a baba szappan, ezért felváltva szoktam használni a babával.) A kiszerelése azt hiszem 90g, ami lehetne nagyobb is, nálam ezért sajnos cirka 2, 2 és fél hét alatt elfogy egy. Ezt nagyon sajnálom, azonban ennek ellenére akciósan megéri megvenni, ilyenkor a Rossmannban mindig ipari mennyiséget vásárlok belőle.
Értékelés: 5* - amíg gyártják biztos, hogy lesz belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 2.

Értékelés: 5* - amíg gyártják biztos, hogy lesz belőle itthon.

Blame

2012. június 5.

Nem sok különbséget érzek a körömvirágos és a kamillás duru szappanok között. Kellemes visszafogott az illata, akárcsak a körömvirágosnak és jól is tisztít. Nekem mind a 3 féle Duru szappan bejött. Viszont a legjobban akkor is az aloés tetszett. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 5.

Tengericsikó

2012. április 3.

Finom illata van, ezért is vettem meg. Kézmosásra használom, de sajnos nagyon szárítja a bőrömet. Az állaga meg valami furi síkos. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 3.

Macska

2012. március 31.

Finom illata van nagyon! Betölti az illata az egész fürdőszobát kézmosás után :-)
Kicsit csúszósabb szappan, mint általában a többi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 31.

Kicsit csúszósabb szappan, mint általában a többi.

annapanni

2011. november 19.

Egyszerű, nem drága, de kézmosásra pont jó. Anyukám fürdésnél szappanpárti, de úgy látom ő is kiköltöztette a konyhába kezet mosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 19.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.