duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2011. október 6.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

fdorottya

2019. június 13.

Miért nem fedeztem fel én ezt elöbb...??? Kellemeset csalódtam benne. Nagyon jól tisztít, nem szárít, az illatuk szuper és nem mellesleg nagyon sokáig kitart. Az ára is szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 13.

reksi26

2015. november 1.

Nagyon imádtam, de mára már meguntam az illatát. :) de ettől függetlenül 5*, és a többi tusi is isteni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 1.

olahtimii

2015. július 1.

Édes, nagyon tartós illata van, jól habzik és nem szárít! :) És nem mellesleg olcsó :D Újravevős :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

loju

2015. május 12.

Na ez aztán a csajos illat!!! Nagyon kellemes, krémes a habja, jó használni és szuper jó az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

conci14

2014. augusztus 13.

Nagyon meg vagyok elégedve a Dusch Das tusfürdőkkel ez pedig az egyik kedvencem!!!Naná, hogy 5*!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 13.

Pici Tini Girl

Korcsoport: < 18
2014. április 12.

nagyon jók! Én tegnap fedeztem fel őket a Vianniban!Én a Paris kiadást vettem meg mert imádom a parisos dolgokat! :) nagyon finom bohém illata van! NEM SZÁRÍT!
Tuti hogy megveszem az összeset belőle!Ára kb 300-330-350 körűl mozoghat! Én talán 330-320-ért vehettem! a többinek is jó illata volt!Ez persze csak egy első benyomás hiszen még csak egyszer használtam tegnap de nekem idáig nagyon tetszik,bevált tényleg tömör áhhh imádom! LOL aki nem szeretné kipróbálni mert nem olyan ismert...stb annak is bátran tudom ajánlani!Főleg az én tizen éves korosztályomnak is! :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2014. április 12.

SexyBeauty

2014. február 16.

Ennek sem tetszett az illata,de más baj nem volt vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 16.

Ennek sem tetszett az illata,de más baj nem volt vele.

secreT

2014. február 4.

Tökéletes. Nekem az illata picikét "gyerekes". De azon kívül semmi gond nincs vele. Nem szárít, és ár-érték aránya nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 4.

Laura19

2013. december 15.

Ez a tusfürdő nem semmi! :D
Csini, vad flakonja van és az illata is nőies, mesés. Nem szárít, az illata megmarad a bőrön. Emellett elég olcsó is. Jó termék!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 15.

Ez a tusfürdő nem semmi! :D

szandrah86

2013. augusztus 21.

Németországban vettem,még itthon nem nagyon találkoztam vele. Nagyon finom illata van és nem szárít. Kicsit folyós az állaga így elég sokat elpocskolok belőle...de összességében nagy szerelem.:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 21.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Sorbitol, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Sodium Lactate, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1