duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: TheGirl, Módosítva: 2014. szeptember 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Vigye a Brazil életérzést a zuhany alá. A duschdas Feel Brazil tusfürdő egzotikus illattal kényezteti bőrét és élettel tölti meg érzékeit. Élvezze a trópusi csábítást. Limitált kiadású termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

szonia

2015. november 8.

A tusit magát nagyon szeretem, klassz az illata és az állaga, de a márka flakonja valami botrányosan nem praktikus. Nagyon merev műanyag, ergo alig lehet kinyomni belőle valamit, másrészt vagy nem lehet rendesen rápattintani a tetejét vagy ha netán mégis sikerült, a következő nyitásnál tutira letöröd a körmöd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 8.

TheGirl

2014. december 27.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Sajnos nekem sok tusfürdő szárítja a bőröm, de szerencsére ez nem tartozik közéjük. Az illata is kellemes, nyárias, üde. Nyár közepén vettem a tusfürdőt, és mivel más tusfürdőket is használtam vele párhuzamosan egészen mostanáig kitartott. Sajnálom, hogy már nem lehet kapni, pedig szívesen újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 27.

Antioxidánsok: Sodium Ascorbyl Phosphate
Hidratálók: Sodium Lactate