duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   250 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2014. május 20.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

noemiparducz

2017. március 13.

Szuper tusfürdő! Illatos, krémes, frissítő, nem szárít!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

Szuper tusfürdő! Illatos, krémes, frissítő, nem szárít!

birdie

2014. július 24.

Számomra tökéletes nyári tusfürdő. A bazsalikom szerintem nem is érződik, de én csak a grapefruit miatt vettem, mert imádom az illatát. Az illat egyébként még zuhanyzás után is terjeng egy ideig a fürdőszobában. Szárító hatásáról nem tudok véleményt alkotni, mert nyáron nem érzek ilyen hatást semmitől (bezzeg télen!). Egyedül azért vonok le egy csillagot, mert túl folyékony állagú, emiatt nehéz vele takarékosan bánni. Meg egyébként is egy zselésebb állagú tusfürdő jobban kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 24.

Hidratálók: Sodium Lactate

Színezék. Lilás piros.