duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2013. augusztus 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Kremcica

2018. április 21.

Imádom! Olcsó, jó illatú és nem is szárít, valamelyest még az illata is megmarad a bőrön. Gyerekkoromban a Fa kiwis tusfürdőjét sokat használtam valahogy annak az illatára hasonlít. Frissít, de nem az a fagyasztós lehűtős mint a legtöbb mentás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

noemiparducz

2017. március 13.

Nagyon szeretem a Duschdas tusfürdőket, ennek az illata nyárra emlékeztet, akkor szoktam használni, ha felfrissülésre vágyom. Külföldön szoktam vásárolni, mindig van betárazva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

baranyeszter

2016. július 4.

Új nyári szerzemény. Frissít, tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Új nyári szerzemény. Frissít, tisztít és nem szárít.

juditkaa70

2016. január 4.

Imádom a duschdas tusfürdőit. Kellemes az illatuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Imádom a duschdas tusfürdőit. Kellemes az illatuk!

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

alvingirl

2015. június 15.

Hihetetlen jó illata van, jól habzik, felfrissít, nem szárít, nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

pipistrellus

2014. október 25.

Nyáron használtam, szuper élénkítő és hűsítő érzete van a mentától. A Müllerben vadászok rá mindig, mert amikor akciós 300 Ft alatt van az ára, és rendkívül elégedett vagyok vele, ha drágább lenne is megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

szilvinyuszko

2014. június 17.

Igazi nyári tusfürdő ...:) Az összes "Dusch das" terméket szeretem, de ez és a vaníliás kifejezetten szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 17.

sabrirory

2013. augusztus 18.

Azt hiszem nekem régebben barackos volt és kellemesen krémes állaggal és jó illattal rendelkezett :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 18.

sisu69

2013. augusztus 8.

Elégedett vagyok vele, akárcsak a többi Duschdas tusfürdővel. Jól habzik, nem szárítja a bőrt. A csomagolása praktikus, az ára is megfelelő. Igazi nyári tusfürdő, felfrissít ebben a szörnyű kánikulában... Az illata a Mojito-ra emlékeztet, ezért nálam megérdemli az 5 pontot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Hidratálók: Sodium Lactate