duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Citrom-lime-menta illatú, kellemesen hidratáló tusfürdő.

bernadettu

2020. július 13.

Ahhoz képest, hogy nincs benne mentakivonat, nagyon frissítő, felébreszt az illata. Irritációt nem okozott, szépen felhabzik, jól tisztít, hátránya lehet hogy alul nyílik a kupakja, így én pl. belföldi utazáshoz nem vinném magammal, illetve a mohitos illatot félek, hogy előbb-utóbb megunom, ezért inkább váltogatom egy másik tusfürdővel.
Összességében elégedett vagyok, szerintem jövő nyárra is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

Összességében elégedett vagyok, szerintem jövő nyárra is újra fogom venni.

ALettah

2020. június 20.

Az újracsomagolt verziója van meg, rendkívül friss, természetes, üdítő illat, nyáron a legnagyobb kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

d-i_n-a

2019. december 19.

úh de szeretem az illatát..nyáron nagyon jó hűsítő tud lenni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 19.

úh de szeretem az illatát..nyáron nagyon jó hűsítő tud lenni!

Kremcica

2018. április 21.

Imádom! Olcsó, jó illatú és nem is szárít, valamelyest még az illata is megmarad a bőrön. Gyerekkoromban a Fa kiwis tusfürdőjét sokat használtam valahogy annak az illatára hasonlít. Frissít, de nem az a fagyasztós lehűtős mint a legtöbb mentás tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 21.

noemiparducz

2017. március 13.

Nagyon szeretem a Duschdas tusfürdőket, ennek az illata nyárra emlékeztet, akkor szoktam használni, ha felfrissülésre vágyom. Külföldön szoktam vásárolni, mindig van betárazva :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 13.

baranyeszter

2016. július 4.

Új nyári szerzemény. Frissít, tisztít és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

Új nyári szerzemény. Frissít, tisztít és nem szárít.

juditkaa70

2016. január 4.

Imádom a duschdas tusfürdőit. Kellemes az illatuk!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 4.

Imádom a duschdas tusfürdőit. Kellemes az illatuk!

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

alvingirl

2015. június 15.

Hihetetlen jó illata van, jól habzik, felfrissít, nem szárít, nálam csillagos ötös!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

pipistrellus

2014. október 25.

Nyáron használtam, szuper élénkítő és hűsítő érzete van a mentától. A Müllerben vadászok rá mindig, mert amikor akciós 300 Ft alatt van az ára, és rendkívül elégedett vagyok vele, ha drágább lenne is megvenném.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 25.

Hidratálók: Sodium Lactate