duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: honey021, Módosítva: 2020. szeptember 10.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Magnólia kivonattal öleli körül bőrét és friss tavaszi virágillattal nyitja meg érzékeit.

Renus

2019. szeptember 6.

megtalaltam a legújabb kedvencemet!
isteni az illata nem tudom megunni!
imádom!
amíg kapható lesz folyamatosan ujraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

megtalaltam a legújabb kedvencemet!
isteni az illata nem tudom megunni!
imádom!
amíg kapható lesz folyamatosan ujraveszem.

mandarina

2017. november 15.

Régebben többször volt ilyen itthon, anyukám szereti az illatot. Nekem az annyira nem jött be, de kellemesen krémes és szerencsére nem szárít, így 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 15.

tonic

2017. augusztus 2.

Jók ezek a tusfürdők: krémesek, jól tisztítanak, finom illat,nem szárítja a bőrt sem, mindig veszek a Müllerben,most éppen akciós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 2.

ForestNymph

2017. április 15.

2016. szeptember 17.
Totál kellemes csalódás! :D Minden 100-as boltba látni a márkát, de eddig sose foglalkoztam vele. Aztán felfigyeltem erre a Magnóliásra, megszagol és elájul! *.* Nagyon jó illata van! Jobban tetszik mint az Yves Rocher Magnolia. Ki is próbáltam, jó sűrű habja van, beleng a virág illat fürdés közbe is és utána is. Jó ideig éreztem a bőrömön. ^^ Ha unom majd a Baleákat, rájuk kacsintok majd máskor is, árban ugyan ott van.

2107. április 15.
UPDATE: Valamit változtathattak rajta, már nem olyan mint régen. Illatra harmatos lepkepuki lett, állagra nem változott, nem is szárít, de már nincs sokáig maradó parfüm illata. Kár érte.... Olyan volt mint a mostani Baba Magnólia, csak sokkal intenzívebb és bőrön tartós volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

2016. szeptember 17.

2107. április 15.

dizabella01

2016. szeptember 1.

Olcsó és nagyon finom az illata! Egyik kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 1.

Olcsó és nagyon finom az illata! Egyik kedvencem!

tekla111

2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 29.

Imadom a Dusch Das tusfurdoket nagyon jo ilatuk van! Szuperek!!!

Piri11

2015. augusztus 21.

Finom, kellemes illata és krémes habja van. Nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Finom, kellemes illata és krémes habja van. Nem szárította a bőrömet.

loju

2015. május 12.

Szeretem a márkát, egyáltalán nem szárít, krémesen habzik, szupi vele fürdeni. Ezt az illatot anyukám szereti, de nagyon, én annyira nem, de ezért nem fogom lepontozni, mert tényleg jó a termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 12.

Klau7

2015. május 9.

Hűűűűűhaaaaa-Hűűűűűűhaaaa! Ekső reakció, de talán még a 100-ik is ez volt. Mikor kint dolgoztam akkor vettem, mondván csak bevágtam a bevásárló kocsiba a nagy rohanás közepette. Meg se szaglászgattam, nem is gondolkodtam rajta, csak spontán jött velem. Nos egy tubus nálunk 1 hétig talán ha kihúzta, utána úgy szaladtam a legközelebbi közértbe hogy a hajam is sebesen lobogott nehogy elvigyék, de szerencsére mindig volt utánpótlás, szerintem elfogyasztottunk 4-5 tubussal. Nem tudom megunni, lehetetlen. Mindig a szép emlékek jutnak eszembe. Magáról a tusiról még annyit hogy nagyon sokáig érezni a bőrön, szinte bele ivódik,jól tisztít, és hidratáló formája is van valamilyen szinten. A többi tesóját még nem próbáltam MÉG de nagyon érik :)))) ( ja igen ha tehetném 100 csillagocskát kapna)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 9.

Bebek

2015. március 3.

Most próbáltam először ezt a márkát. Meglepően sűrű, ami nagyon jó, nem szeretem azokat a tusikat, amik kifolynak a tenyeremből. :) Az illata.... Húúúúúúúúúúúúúúúúúúú............iszonyú jó!!!!! Nem tudom, mihez hasonlít. Valamihez régen... olyan retro , legalábbis nekem :D De szuper! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

Hidratálók: Sodium Lactate, Propylene Glycol, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1

Színezék. Lilás piros.