duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csildiko60, az összetevőket feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. szeptember 23.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Tusfürdők

Kifinomult finom virágos illat.

Pici Tini Girl

2014. április 12.

Nekem egy az egyben megéri az 5 pontot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 12.

Nekem egy az egyben megéri az 5 pontot!

missmisfit

2013. július 1.

Ez egy kimondottan üde, virágos illatú tusfürdő. Sajnos én a virágos illatokért nem vagyok oda, a cuki csomagolás és szín fogott meg. A minősége és az ára korrekt. Aki szereti a virágos, tavaszias illatokat annak ajánlom jó szívvel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 1.

csildiko60

Korcsoport: >54
2013. március 12.

Jól tisztít, kellemes illat. Nem szárítja a bőrömet.Tusolás után is érződik az illata. Nekem különösen tetszik mivel az unokámtól kaptam névnapomra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2013. március 12.

Hidratálók: Sodium Lactate, Butylene Glycol