duschdas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eo, Módosítva: 2013. február 4.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Dezodorok

Gyöngykivonattal. 24 órán át tartó, garantált védelem. Érzéki illat. Alkoholmentes.

Irish

2016. október 24.

A kasmíros verzióhoz képest ez nem olyan jó illatú, bár ez ízlés kérdése. Hatása viszont ugyanaz: nem ragad, nem hagy foltot, de nem túl tartós. Egy próba erejéig jó volt, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 24.

alvingirl

2015. június 15.

Bár ilyen tubusban még nem láttam sehol (nálunk csak a Müllerben lehet venni), ezt használom 2 éve már szinte folyamatosan. Néha hozzászokik a bőröm, és akkor átváltok egy kicsit másra, de ez az egyetlen dezodor, ami tartósan használ a büdös izzadtság ellen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

Ophelia

2014. szeptember 25.

Olyan dezodort kerestem, ami parfümökkel is kompatibilis. Összességében ezeket a Duschdas deókat elég vadnak találtam illatügyileg, még ez volt a legvisszafogottabb, kifejezetten megtetszett.
Nem rossz, nem rossz. Az átlagosnál mindenképpen jobb a hatása, viszont az előző dezodoromnál gyengébb. Nem mondom, hogy hosszútávon gátolja az izzadást, viszont nem leszek büdös a nap végére sem, maximum nagyon minimálisan, ami még vállalható szégyenérzet nélkül. :D
Kicsit ócskának tűnik a golyós része, elég gyakran elakad, viszont legalább biztosan nem folyik. :D Nem bánom, hogy megvettem, nem okozott csalódást, ilyesmi elvárásaim voltak hirtelenjében, hűvös időben nem kelt pánikot bennem, ha nem annyira tuti a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 25.

vegyesz001

2014. augusztus 14.

Ahogy megszaglásztam a Müllerben nagyon tetszett az illata....parfümös, édeskés, csajos....de épp emiatt annyira meguntam már, hogy egyszerűen nem tudom használni. Émelygek tőle. Érdekes, hogy a spray változatával nincsenek ilyen gondjaim. Nem rossz deo, kb közepes a hatása,de az illata.........jaj, többet ilyet nem veszek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 14.

judit.krasznai

2014. május 8.

Legalább egy hónapja használom már, és bejött, a Nivea Pearl Beautyt fogja nálam leváltani több év után: olcsóbb, ugyanazt tudja, és az illata nekem jobban tetszik :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 8.

judit.petes

2014. február 16.

Ez a duschdas deo is nagyon bejön, mint a másik társa. Jól véd az izzadás ellen, kellemes az illata, talán visszafogottabb mint a másik. Egy bajom van vele, ez is nagyon lassan szárad, de ennyi pénzért ilyen minőséget kapva elnézem neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 16.

Melcsusz_89

2013. július 14.

Kipróbáltam, de ez eszméletlenül büdös, és nem is véd az izzadás ellen, hányingerem van tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

asha

2013. április 10.

Nővérem hozta nekem Németországból, nagyon finom illata van és tényleg kitart egész nap. Nem tudtam, hogy itthon is lehet kapni, nincs müller a közelünkben, úgyhogy oda nem járok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 10.

Odil

2013. április 9.

Ud. Ja, hogy mert gyöngykivonatos. ^^; Németül Odil nem prüntyög, csak szimatol meg INCIt néz.

Sok volt már illatban a klasszikus balettos társa, rosszul sok és idegen, hiába élveztem az elején. Ezé inkább olyan, mint a selyem- vagy gyöngyproteinesnek hirdetett cuccoké szokott lenni, de furcsa módon egy kicsit talán szárazabb, bőrösebb, majdnem kifejezetten szexi. :O Nem is veszik össze a parfümjeimmel, mint az elődje.
A minősége ugyanaz, még mindig pillogok néha egy sort, hogy fele annyiért veszek jobb izzadtsággátlót, mint előtte, mert ez még csak nem is fogja meg a ruhákat a próbafülkében - egy számomra valamiért undorító élménytől óv meg, én pedig nagyon hálás vagyok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 9.

eo

2013. február 8.

Az Aveo Flower Dreams golyós deójával tudom összehasonlítani most, hiszen azonos árkategóriás Mülleres termékről beszélünk és azt használtam előzőleg. Az illata szuper finom, viszont magamon valahogy nem igazán érzem, mintha ebből többet kéne használnom, hogy hatásos legyen. Az Aveo egy hangyányival talán jobban teljesít nálam, így most csak négy csillag. Ezzel együtt elégedett vagyok, az árát teljesen megéri, én óvatosan azért parfümöt is használok mellé, ha olyanom van. Megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

Antioxidánsok: BHT

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.