e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makeupby, Módosítva: 2013. június 18.

Lelőhely:   Müller, online

Praktikus, és elegáns, 48 darabos szemhéjárnyaló paletta, matt, fényes, illetve csillámos árnyalatokkal.

Karcolás- és ütésálló, így bárhova magaddal viheted, és a nap folyamán bárhol könnyedén frissítheted a sminked.

A paletta belsejében tükröt, és kétvégű applikátort is találsz.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

csilluu95

2014. február 3.

Praktikus, nagyon tetszik a külleme. Közepesen pigmentált, szemhéjalappal elég tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 3.

dyna

2013. november 21.

Essential Little Black Beauty Book a terméknek a neve, amit rendeltem, Warm árnyalatban, szintén 48 színű, csak fekete tokban. A színek nagyon szépek, jó használható, közepesen pigmentáltak matt, selyemfényű és csillámos árnyalatokkal. Szemhéjalappal egy 8 órás munkanapot szépen bír, alkalmakra, vagy éjszakai szórakozáshoz ennél kicsit több tartósság kell. Összességében bőven megérdemel 4 csillagot, az ára (1500 Ft) miatt lehet 5 csillagot is kaphatna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

hajnuska

2013. augusztus 6.

Akció keretein belul rendeltem meg. Nagy meglepetés ért, mikor dobozból kivettem, egy kicsi,kézbe való, feher kis konyvecske volt a kezembe. Eloszor megijedtem mi is ez, de gyorsan megbarátkoztam vele. Most már mérete inkabb elony, ideális ha elutazok egy két napra. Viszont vannak olyan szinek benne,amik nem túl pigmentáltak, de mit is várok egy olcsóbb kategóriás palettatól .

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 6.

Makeupby

2013. július 7.

ursus: csak online lehet rendelni az amerikai honlapjukról, vagy a makeuplaza.com -ról!
Egyébként jó ez a paletta de lehetnének pigmentáltabbak a színek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 7.

Egyébként jó ez a paletta de lehetnének pigmentáltabbak a színek.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate