e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Picieri, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Egészséges sugárzó bőrszínt biztosító bronzer nagyon elegáns mikrocsilámokkal. Textúrájú pehelykönnyű, nagyon selymes tapitású a bőrön. Napcsókolta bőrt varázsolhat vele arcon, testen, dekoltázson. Hiteles bőrszínű árnyalatokban kapható. Valóban figyelemre méltó természetes szép színei és jól pigmentáltsága miatt sokak által igen kedvelt termék.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

e

2015. augusztus 24.

matte bronze: nagyon sajnálom hogy nem lehet már kapni ezt az árnyalatot ebben a kiszerelésben mert a legjobb bronzosító amivel találkoztam, a színe pont jó egyáltalán nem sárgás, kontúrozáshoz pont a legjobb. Építhető úgyhogy a csak egy kicsivel több már lehet hogy túl sötét lesz. de összességében imádtam
sun kissed: se highlight se brozosító viszont nem csillog hanem szép fényt ad inkább az arcnak. én buliba használtam inkább pirosítóval együtt nagyon üt :P

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 24.

szmelinda

2014. október 24.

Nagyon pigmentált, nyárra tökéletes glow-ot ad az arcnak!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Nagyon pigmentált, nyárra tökéletes glow-ot ad az arcnak!

Makkancs

2013. december 19.

Végre egy bronzosító, ami nem narancssárga!!! A warm tan árnyalatot vettem meg, mert nagyon megtetszett a természetes égetett barna színe. Kicsit féltem azonban, hogy túl sötét lesz a hófehér bőrömön, de igazából nem az. Nem olyan vészesen pigmentált, ezért nagyon szépen tudok vele árnyékolni. Nem csillámos, hanem selyemfényű. A reggeli élettelen sápadtság azonnal eltűnik, ha ebből ide-oda simogatok kicsit. Azt észrevettem nála, hogy igényli a természetes szőr ecsetet, műszálassal alig lehetett felvinni. A tartóssága azonban nem a legjobb, és a pórusokat is tömíti kicsit, ezért egy csillagot levonok. Azért nem kettőt, mert az árához képest nagyon-nagyon elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

lzsoficim

2013. november 15.

Nekem nagyon tetszik! Mondjuk én highlighternek vettem a legvilágosabbbat,és annak bejött.utálom a csillámokat,én ezt e selyemfényt szeretem,szerencsém volt ezzel is:)
Picit porol,de nem vészes.
Ami negatív,bár ez kukacoskodás, az a csomagolás.Megfordítom és mivel átlátszó a műanyag doboz,látszik a ragasztó,ahogy beleragasztották a fém tartóját ebbe a műanyagba.nagyon igénytelen,olcsó hatást kelt. De megbocsátom,mert nem fordítgatom majd:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 15.

Picit porol,de nem vészes.

katalinmyy

2013. május 8.

Lumiance árnyalat van meg. 395Ft-ot abszolút megért. Tényleg nem olyan világos, mint a képeken, de azért elhasználgatom majd.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.

RicoCake

2013. január 31.

Egész jó! A matte bronze és a lumiance van meg, a lumiance közel nem olyan világos mint a képeken!!! Vigyázzatok nagyon! De egyébént jó mind a kettő, kicsit porolnak de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

csillag

2012. november 8.

a középső árnyalatot rendeltem meg, nagyon megszerettem.
pozitív: ára, tartós, gyönyörű árnyalat, tényleg mikrocsillámos, mert észrevehetetlen a csillogás, de mégis szép leheletnyi fénye van közelről.
negatívum: nehéz vele dolgozni, nagyon porol, lehetetlen kiszedni belőle kellő mennyiséget, és az ecsetről mindig jól le kell ütögetni a felesleget, mert van raja bőven.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 8.

a középső árnyalatot rendeltem meg, nagyon megszerettem.

Mya

2012. október 7.

3 színben rendeltem meg, 2-vel nincs is bajom, de a legsötétebb Matte Bronze elnevezésű szín szerintem használhatatlan. Sötét szürkés-barna, olyan koszos hatású már ránézésre is, hát még bőrön.... A Sun Kissed és a Luminance színek között nem sok különbség van, a Sun Kissed inkább meleg árnyalat arany csillámokkal, nagyon szép, a Luminance picit világosabb, nálam ő highlighterként funkcionál. A csomagolása tükrözi csak az árát (395 ft), én mindig vigyázva nyitom ki, mivel azt érzem na most fog eltörni.:) Összeségében a termék jó, főleg ennyi pénzért, ára miatt 4 csillag.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 7.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Petrolatum
Fényvédők: Titanium Dioxide
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Színezékek: Zinc Stearate, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Red 27 / CI 45410, Red 6 / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Ultramarines
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.