e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: petrush, Módosítva: 2013. január 7.

Lelőhely:   Müller, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Glossy Gloss egy olyan szájfény, ami kivételesen magas fokú ragyogást biztosít, de nem tartalmaz csillámokat. Valójában "vizes" hatást kelt az ajkakon.

Használható önállóan vagy más elf ajaksminkkel kombinálva.

Hidratáló és védő hatású E vitamint tartalmaz.

petrush

2012. október 28.

Ajándékba kaptam a képen látható Berry Blush árnyalatot, és imádom!
Kellemes az illata, nem ragad, a fedése is jó. A csomagolás szép és masszív.
Akinek megvan valamelyik Essence Stay With Me és szereti, annak tudom ajánlani, csak ez még jobb!! Tuti fogok még rendelni ilyet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Ajándékba kaptam a képen látható Berry Blush árnyalatot, és imádom!
Kellemes az illata, nem ragad, a fedése is jó. A csomagolás szép és masszív.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Színezék. Piros.