e.l.f.

Ár:   $5.02   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2016. február 24.

Ár:   $5.02
Lelőhely:   Müller, online
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló formulája A, C és E vitaminnal kisimult és hibátlan arcbőrt eredményez. Hosszantartó és ragyogó alapot ad a sminknek.

Nemesene

2020. június 17.

Nagy reményekkel indultam neki a drogériának, ugyanis extrém száraz a bőröm. Hosszas keresgélés után megtaláltam ezt a primert és itt véget is ér a love story. Nagyon kellemetlen az illata, az állaga pedig olyan mintha folyékony szilikont kennék magamra. Szerintem csak a saját termékeihez fűzi komoly barátság, hiszen bármilyen másik termék esetén csak kiemeli a száraz részeket. Sajnálatos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 17.

karaibrahimgil

2019. április 19.

Szépen mattít, jó alap, de nagyon csúnya összetevői vannak, mintha a kettő kéz a kézben járna. Jó lenne egy hasonló hatású primer szebb incivel, ha valaki tud ilyenről, kérem, szóljon... Köszönöm! :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 19.

rohremma

2018. július 26.

Megteszi amit ígér, bár a csomagolas atvero, igy aztan meglepődtem amikor olyan hamar elfogyott.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Nancika

2017. november 27.

Én nagyon szeretem, valóban hidratál napközben (még a legnagyobb hidegekben is szép puha marad a bőröm), ráadásul gyönyörűen egységesíti a bőrfelszínt, és tényleg sokkal tartósabbá teszi a sminket. Az E.L.F. STUDIO FLAWLESS FINISH ALAPOZÓVAL használom a legtöbbet, de önmagában is nagyon szuper, illetve más alapozókkal is gyönyörűen együttműködik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 27.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0