e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lexiiii, Módosítva: 2013. november 8.

Kategória:   Sminkek szájra

Kétvégű ajakformázó toll.

Primer:
A termék primer részével lealapozhatjuk az ajkakat, melynek köszönhetően a ráhordott rúzs vagy ajakkészítmény, a legoptimálisabb és legintenzívebb színét fogja mutatni. Ha primert használunk az ajkakon, az ajakszínezés jóval tartósabb és intenzívebb fog maradni. A primer egy krémes textúrájú, jól kenhető bőr színű alapozó.

Plumper:
A termék másik fele egy enyhén fahéj illatú ajakápoló melynek ajaknövelő/ajakduzzasztó hatása van. Felkenést követően bizsergető érzést érezhetünk, amely idővel emúlik csakúgy mint az enyhe fahéj illat. A plumper jól ápolja az ajkakat, emellett remekül előkészíti azt az alapozáshoz és színezéshez. Hasonló a hatása mint a Carmex-nek.

Reni39946

2017. március 25.

Nem túl sok tapasztalatom van még vele, de engem a plumper fele nem csípett. Mondjuk, nem is láttam semmilyen ajaknövelő hatást sem, de tetszik az illata. Tudom, hogy fahéj, de nekem valamiért Colára húz. :D
Hát a primert használni fogom néha, de nem nyerte el a tetszésem. Darabos, egyenetlen, de egy kis igyekezettel javítható. Nem tartom teljes pénzkidobásnak, mert igaz, dolgozni kell vele, de halványabb rúzsok alá szerintem jó lesz, hogy élénkebbé tegye azok színét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 25.

apple

2013. november 25.

Én csak a plumper részét használom, de nekem is erősen szárítja az ajkaimat, ajakápolónak semmiképpen nem ajánlom. Viszont a hatása tényleg hasonló mint a Carmex-nek, rúzsok, vagy szájfények alá szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 25.

Shanin

2013. november 9.

Használhatatlan. Semmire nem jó! Az ajakápoló része nem ápolja, hanem kiszárítja az ajkakat, emellett még csíp is és büdös. A primer felkenve darabos, csúnya, elmászkál... Totális pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 9.

Sheila

2013. november 8.

A plumper része nagyon durva allergiás reakciót váltott ki nálam. Kb a 3. használatnál jött elő, de akkor a felkenést követő 20 percen belül először viszketni, majd bizseregni kezdett a szám, majd durván feldagadt (mostam le gyorsan), utána napokig cafatokban hámlott róla a bőr, mintha megégtem volna. Kb két hét volt mire rendbe jött. A fahéjra gyanakodtam, mert az elvileg elég allergén anyag, de sem előtte sem utána nem volt semmi bajom a fahéj bármilyen formájával, úgyhogy nem tudom melyik összetevője lehetett a ludas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. november 8.

Lexiiii

2013. november 2.

Nem tetszik, a plumper része annyira marja(igen, nem csípi vagy bizsergeti.. MARJA) a számat hogy hiába várok perceket arra hogy elmúljon csak 10 perc után kezd bizsergetni pedig nem sebes a szám. Annyira kicsípte, hogy másnap cserepes lett a szám, teljesen kimarta azt. Ennek az oldalának enyhén fahéj illata van, de én sajnos majd csak a primer részét tudom használni, igazából a primer miatt vettem meg az ajakdúsító már csak hab lett volna a tortán de így ez sajnos elmaradt így csak 3. :(
Amúgy a primerrel teljesen elégedett vagyok.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. november 2.

Amúgy a primerrel teljesen elégedett vagyok.:)

Hidratálók: Caprylyl Glycol, Caprylyl Glycol

Cassian fahéj kivonata, melyet Kínai fahéjnak is neveznek. Hasonlít az igazi fahéjra, de csípősebb, kevésbé jó ízű. 1-2 %nyi illóolajat tartalmaz. A CosIng besorolása szerint hajkondícionáló és maszkoló (kellemetlen íz és illat semlegesítése) összetevő. Paula Begoun szerint a cassia fahéjban lévő illóolaj bőr irritáló.