e.l.f.

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: erynis, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Müller, online

10 univerzális natúr színből álló jól satírozható matt szemhéjpúder palettában.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

katalin89

2019. június 14.

Szeretem ezt a palettát, de sajnos 5 csillagot mégsem tudok adni. Ahogy egy előttem szóló is írta, több hűvösebb árnyalatú barna van benne, nekem is főként ezért tetszett meg. Azért vonok le egy csillagot, mert a nap végére szinte teljesen lekopik a szememről a festék, nem találom annyira tartósnak. Ettől függetlenül, már 1 éve napi szinten használom (főleg a legsötétebb színt) és keverem egy másik márka színeivel, ami szerintem kicsivel tartósabb. Együtt jó párost alkotnak:)
Régen amúgy a szemöldökömre is használtam a színeket, főleg a szürkét (amikor a szemöldökceruzám túl meleg árnyalatú volt és a szürke szín hozzáadásával pont jó árnyalatot tudtam elérni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

danyadi77

2018. április 21.

Átlagos drogériás paletta. Külföldön azért nem kerül 5 ezerbe (annyit nem ér), úgyhogy az ára sem vészes. 10 matt szín van benne, egyenlő minőségben, a világosabbak sem krétásak. Meglehetősen porol. Ettől eltekintve egész jó, az egymáshoz közeli színekben ugyan nincs nagy különbség.Nekem azért tetszett meg,mert végre nem a meleg barnák vannak benne többségben. Építhető színek, alappal úgy ahogy tartós is. Viszonylag kicsi, tehát akár utazásra is alkalmas, teljes hosszában tükör van a fedelében. A csomagolása masszívnak tűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 21.

humbugv

2018. február 18.

Hétköznapi használatra szerintem nagyon jó kis termék. Nem drága, ahhoz képest pigmentált és viszonylag tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

nszolnoki

2017. május 8.

Ebay-en vettem, csupa-matt palettát kerestem, youtube-on hallottam róla, ez a #83325 összeállítás. Szép tiszta alapszínek vannak, jól satírozható és klassz kis mindennapos viselet kerekíthető belőle, én erre használom. Nem harsogó pigment, inkább építhető színek. Szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.