e.l.f.

Ár:   790 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: diahlin, Módosítva: 2013. január 16.

Lelőhely:   Müller, online

Az új, továbbfejlesztett összetételű essential arcpír az "essential natural radiance arcpirosító" utódja.

Fényvisszaverő részecskéinek köszönhetően szépen kihangsúlyozza arckontúrjaidat.

2 árnyalatban (Shy és Glow) kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Cherryeszti

2015. január 30.

Nekem a glow árnyalat van, imádom, hogy csillog, de a csillogáson kívül nem látszik a színe és nem is túl tartós. Az ecset nekem bejött, de tényleg nagyon porzik. elf online shopjából rendeltem 790 Ft-ért, annyit is tud, amennyibe kerül. Összességében újra nem választanám ezt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

eszterrr

2013. április 19.

borzasztóan porzik, viszont csak 1,5 font én meg 50%-os akcióba vettem - úgy mindenképpen megéri. a színe tetszik! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 19.

diahlin

2012. október 3.

A Glow árnyalatot választottam, ami kellemes, fényes, barackos színű. Sajnos viszont annyira nem látszik (amit nem tudom, mennyire baj, mert csak nemrég kezdtem el "rendesen" sminkelni (régebben csak púder-szemceruza-spirál kombót használtam). Szóval túlpirosítani nem lehet vele, de nem is igazán látszik, nagyon porzik, nem az igazi az állaga és egyáltalán nem tartós. Az ecset benne aranyos de nem lehet vele dolgozni, az ecset alatt a dobozban van egy kis tükör, de minek, mert túl pici. Másfél angol fontba került, ami miatt nem bánom, mert legalább azt látom, hogy a szín jó, de másmilyet fogok venni legközelebb, ez egészen biztos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 3.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Szintetikus polimer. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, felületi hártya képző és sűrűségszabályozó segédanyag.