e.l.f.

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2013. május 14.

Lelőhely:   Müller, online

6 krémes szemhéjárnyaló 1 palettában

A szemhéjárnyalókat használhatod önállóan vagy egyforma színű szemhéjpúder alapozójaként, hogy sminked szuper-tartós legyen. Nem maszatolódnak, nagyon professzionális hatást keltenek.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. augusztus 9.

Az elfkozmetika.hu-ról rendelgettem dolgokat, és nagyon megtetszett ez a paletta, ráadásul akciós is volt, és alatta olvastam Sziszike véleményét, hogy szuper paletta, nagyon megéri és elégedett vele. Nos nem tudom hogy ő hogyan és mire használja, de gyakorlatilag nincsen pigmentációja a színeknek (pedig amúgy nagyon szépek), ráadásul valami eszméletlen módon olajosak.Otthonra próbáltam ki a szemhéjamon csak úgy magában, de a végeredményről nem igen tudok beszámolni mert nem láttam semmit.
Kipróbálom majd úgy is hogy szemhéjpúdert teszek fölé (kipróbáltam, nem működik, sőt...), dehát nem erre vettem, ráadásul túl sok plusz színt sem tud hozzáadni, mivel ugye nincsen neki. Eddig ez totális pénzkidobás, de tényleg sajnálom mert tök praktikus lenne, meg a pan-ekben tényleg szépek a színek...
Az oldalon váltig állítja más is hogy tök jó, és rossz cuccot kaptam, hát nem tudom, de azt hiszem így korrekt, ha ezt is leírom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Antioxidánsok: BHT

Ceresin 0 0